מבצעים על הזרקות ובוטוקס
תורים אחרונים החודש

סל קניות

בוטוקס

מהו בוטוקס?

הקמטים בעור הינם שבילים וחריצים אשר במהלך השנים מעמיקים והופכים לבולטים יותר. לא בכל המקרים הגיל הינו הגורם העיקרי.

עם הגיל פוחתים ההורמונים הנשיים הקולגן והאלסטין האחראיים למילוי עור הפנים, כמו כן , כוח הכבידה משפיע על שרירי הפנים והם מאבדים מחוזקם. ישנן דרגות של קמטים החל מקלים ועד לעמוקים וככל שהם עמוקים יותר כך נדרש חומר רב יותר בכדי למלא אותם. עם השנים מעמיקים הקמטים בפנינו ויותר ויותר קשה להעלים אותם. אולם במקרים רבים זה אפשרי וניתן לטיפול. קיימות דרכים שונות להעלמת קמטים וכמו כן תלוי בסוג הקמט ובאזור בו הוא נמצא בפנים.

תוכן עניינים

למי מתאים טיפול בבוטוקס?

הזרקת בוטוקס מיועד לכל מי שמעוניין לטשטש קמטי הבעה בחלק העליון של הפנים. היום קיימות שיטות חדשות של הזרקה של בוטוקס גם באזור הפנים, באמצעות  שילוב של חומצה היאלרונית ובוטוקס. 
 

העלמת קמטים 

העלמת קמטים באמצעות חומרי מילוי אינה מתאימה באזור המצח (בחריצים) זאת משום שאינם בתנועה קבועה. קמטים במצח מטופלים ע”י בוטוליניום. כמו כן העלמת קמטים בצידי העיניים. במהלך הטיפולים בקמטים בצידי העיניים נוצרת עליה במבנה הגבות בכשלושה מילימטרים דבר הגורם לעין להיפתח.

תדירות מומלצת להזרקות

השפעת הבוטוקס היא זמנית בלבד ויש לחזור על הטיפול תוך ארבעה עד שישה חודשים, אז השפעת ההזרקה מתפוגגת והשריר חוזר לפעילות המקורית שלו. עם השנים חלק מסיבי השריר שטופלו בבוטוקס נחלשים ואפשר להגדיל את פרקי הזמן שבין ההזרקות מפעם בשלושה עד חמישה חודשים לפעם שישה עד שמונה חודשים.

צר עמנו קשר כבר עכשיו, השאירu פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם.

3 אזורי בוטוקס

בוטוקס מבצעים על ידי הזרקה לתוך השריר בשלושה אזורים: בין הגבות, מצח וצידי עיניים.
אחרי שמזריקים את הבוטוקס ניתן לראות תוצאות תוך שבוע ימים בלבד. מומלץ לעשות את שלושת האזורים ביחד בשביל לעשות הרמה לחלק העליון של הפנים. הבוטוקס נמצא 3 חודשים בתוך השריר. בניגוד לחומצה היאלרונית, הבוטוקס הינו חומר שמוזרק לתוך שריר ולא לתוך הרקמה, הוא אינו גורם לנפחים ומטרתו להחליש את הפעילות של השריר, ובכך למנוע את הקמטים. חשוב לבצע את הזרקת הבוטוקס בצורה מאוד עדינה וטבעית ולהשתמש במינונים נכונים באמצעות מחט מקרונים סטרילית.
 

מה אסור לעשות אחרי בוטוקס

ב4 שעות הראשונות עדיף לא לישון בצורה ישרה. הבוטוקס צריך להישאר בתוך השריר בלי תזזיתיות למשך 24 השעות הראשונות כדי שלא ינדוד למקומות הלא נכונים. כמו כן, לא לעשות ספורט ולא להזיע.
 

בוטוקס בצידי העיניים תופעות לוואי

אחרי הזרקת בוטוקס יכולה להיות אדמומיות קלה באזור ההזרקה ונפיחות, מלווה בכאבי ראש. התופעות חולפות תוך 24 שעות.
 

בוטוקס מחיר

בוטוקס הינו חומר יקר אשר מגיע בצורת אבקה ומוהלים אותו עם מים מזוקקים ליצירת תמיסה לתמיסה. חשוב לדעת את המינונים המדויקים שצריך להזריק בנקודות לשריר. במידה ומוהלים את הבוטוקס עם יותר מדי מים לא יתקיים האפקט הרצוי של הבוטוקס, ולכן, יש סכנה שאדם שאינו מומחה יבצע את ההזרקה, או ימהל את החומר עם יותר מדי מים על מנת להוזיל עלויות. טווח המחירים שלה הזרקת בוטוקס נע בין 500 ש"ח עד ל-800 ש"ח לאזור.
 

בוטוקס מבצע

ללקוחות שפונים מאתר הבית של בר ויכמן באמצעות קוד הקופון יקבלו הנחה –  במקום 750 ש"ח – 500 ש"ח בלבד! קוד קופון BARBOTOX5. התקשרו עכשיו 09-300-3222.

בוטוקס לפני אחרי

בר ויכמן בתקשורת
מרגישות יופי - 20.2.22
תכנית הבוקר בקשת - 22.2.21
משפחה שכזאת - 22.2.21

בקליניקה שלנו מגוון טיפולי יופי ואסתטיקה במכשור מקצועי ומתקדם

לברורים ופרטים נוספים השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן