מבצעים על הזרקות ובוטוקס
תורים אחרונים החודש

סל קניות

מכון שיזוף - שיזוף במכונה

לייזר freeze laser Diode

טיפולי הסרת שיער בלייזר freeze laser Diode

המפתח להצלחה של מכשיר ה-THR Freeze Light Diode Laser להסרת שיער שברשותנו הינה ביכולתו להתאים אורך ומשך גל ספציפי למטרה ושחרור של  אנרגיה גבוהה לתוך העור, האנרגיה נספגת באופן סלקטיבי על ידי המלנין המקיף את זקיק השערה  מבלי להשפיע על הרקמה הסובבת.

בשונה ממכשירי הלייזר המוכרים בשוק המרתיעים רבים מלעבור טיפולי הסרת שיער, מכשיר ה-THR Freeze בעל טכנולוגיה מתקדמת  והטיפול הינו ללא כאבים בכלל, ללא תופעות לוואי ובזמן הקצר ביותר.

כל המכשירים הנמצאים במרכז לרפואה אסתטית הינם מאושרים על ידי ה-FDA האמריקאי, מכון התקנים ומשרד הבריאות, ועל כן בחרנו אותם.

ישנה חשיבות מרבית כי הצוות אשר מבצע טיפול להסרת שיער בלייזר יהיה בעל הכשרה מתאימה על מנת שיוכל לזהות ולהגיב לכל תרחיש ולספק את התוצאה המיטבית עבורכם

בקליניקה של בר ויכמן תמצאו אנשי מקצוע שעוברים סינון קפדני, צוות מיומן ומקצועי שהוכשר עבור כל טיפול הניתן בקליניקה.


לפני הכל חשוב לדעת כי אנו דוגלים בהתאמה אישית של תכנית טיפול עבור כל מטופל/ת. בשלב הראשוני יש לבצע בדיקת התאמה ורק לאחריה ניתן יהיה להתחיל בסדרת טיפולים. לא ניתן להתחיל בתהליך לפני שאיש מקצוע מיומן ומוכשר ווידא את גוון עור המטופל/ת,  וכי צפיפות וצבע שיער אכן מתאימים לביצוע התהליך אשר יביא עימו תוצאות הרצויות למטופל/ת.

שאלות ותשובות

האם טיפול בלייזר מתאים לכולם?

טיפול הסרת שיער בלייזר מתאים לכל אדם אשר מעוניין להסיר שיער מגופו או להפחית באופן משמועתי את צמיחת השיער. ישנם מקרים בהם לא ניתן לבצע את הטיפול, מקרים כגון:

  • בעיות בריאותיות
  • נשים בהריון
  • בעלי גוון שיער ג’ינג’י בלונדיני ולבן

אך באופן כללי הטיפול מתאים לכל אוכלוסייה.

האם הטיפול כואב?

הסרת שיער בלייזר בקליניקה לרפואה אסתטית מתבצעת ע”י מכשיר ה-THR Freeze, מכשיר הלייזר שלנו הינו בעל שיטה משוכללת לקירור אזור המטופל באמצעות טכנולוגיית  Freeze Light מערכת הקירור של המכשיר מונעת כאב להבדיל ממכשירי הלייזר האחרים.

האם קיימות תופעות לוואי?

הטיפול יעיל ובטוח כאשר הצוות מיומן ומוכשר לעשות את הטיפול. עם זאת יכולות להופיע תופעות לוואי כמו:

  • אדמומיות בעור
  • תחושת גירוי
  • תחושת אי נוחות

נציין כי תופעות אלו יחלפו תוך 24 שעות.

האם הסרת שיער בלייזר היא לצמיתות?

הגוף שלנו מייצר שיער על פי גירויים והדבר משתנה בין נשים לגברים, בין גיל ההתבגרות לבין הגיל הבוגר, בהריונות ושינויים הורמונאליים, מנטילת תוספי תזונה ועוד. התשובה בעניין הסרת שיער ברורה, הטיפול מביא לתוצאות אפקטיביות ונראות לעין אך היא אינה לצמיתות.

כמה טיפולים יש לעבור?

בני אדם שונים זה מזה וכיאה לכך השוני מתבטא כמובן בתגובה של הגוף, בנוסף, קיים גם שוני בין אזורי טיפול שונים בגוף. במרכז לאסתטיקה רפואית דוגלים להתאים טיפול שונה לכל אחד על פי התאמה אישית והטיפולים מבצועים בסדרות שבין 10-15 טיפולים.

באילו מצבים לא ניתן לעשות הסרת שיער בלייזר?

ללא קשר לגוון שיער או גוון עור ישנם מקרים בהם קיים איסור מוחלט על ביצוע טיפולי הסרת שיער.

מקרים כגון:

  • אדם הנוטל רואקוטן (תרופה נגד אקנה)
  • תרופה על בסיס זהב (למשל, נגד דלקת מפרקים)
  • חולי ויטיליגו

כמו כן, הסרת שיער בלייזר אינה מומלצת באזורים בהם יש קעקועים

האם ניתן להשתזף בין הטיפולים?

השמרו משיזוף והימנעו מלהגיע לטיפולי הסרת שיער מכל סוג כאשר הגוף שזוף בין אם על ידי השמש או על ידי מכונת שיזוף. ישנה סכנה אמיתית והשיזוף מגביר סיכויים לכוויות בזמן הטיפול.

רוצה לדעת עוד על טיפולי הקליניקה?

צרי עימנו קשר כבר עכשיו, השאירי פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם.

בקליניקה שלנו מגוון טיפולי יופי ואסתטיקה במכשור מקצועי ומתקדם

לברורים ופרטים נוספים השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן