משלוח חינם לכל רחבי הארץ | מחירים מיוחדים לרגל המצב על חומצה היאלורונית, בוטוקס ורדיאס

סל קניות

RF GLOW – טיפול במיצוק העור לפנים בגלי רדיו

כל הפרוצדורות הרפואיות בקליניקה של בר ויכמן, מבוצעות על ידי רופא מוסמך ובאמצעות חומרי המילוי הטובים ביותר הקיימים כיום בישראל, אני מזמינה אותך לפגישת ייעוץ על מנת להתאים עבורך את הטיפול המדויק ביותר ובכך להגשים את חלומך ולחזור כמה שנים אחורה בזמן, כי מי לא חולם על עור מתוח, חיוני, מלא וללא קמטים?!

השאירו פרטים ונדבר ממש בקרוב..

טיפול בגלי רדיו RF לפנים מתבצע באמצעות מכשיר הפיור פלוס ונועד להשיג שינוי בטקסטורת העור והשגת עור בעל מרקם אלסטי, אחיד ומלא על ידי שימוש בטכניקת גלי רדיו חדשנית. התוצאות מיידיות והמחמאות לא יאחרו להגיע.

מכשיר הפיור פלוס הינו מהמתקדמים בעולם האסתטיקה והינו מכשיר פורץ דרך בתחום טיפולי הפנים. המכשיר כמובן מאושר על ידי ה FDA האמריקאי המחמיר ועל ידי משרד הבריאות.

טיפול בגלי רדיו RF – מטרות הטיפול

 • מיצוק והצערת העור.
 • הבהרת פיגמנטציה בעור (בשילוב תכשירים מתאימים).
 • טשטוש צלקות אקנה (בפרט נקודתיות).
 • טשטוש צלקות שטוחות.
 • שיפור במרקם העור, מיצוק והעלמת קמטוטים.
 • שיפור בזרימת הדם והגברת ייצור הקולוגן.

טיפול בגלי רדיו RF – יתרונות הטיפול

 • מכשיר הפיור פלוס מטפל בכל סוג עור ומורכב ממספר ידיות טיפול להתאמת טיפולים ספציפיים לפי אזורי הטיפול.
 • עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג כימי בין שטחי לבינוני ולטיפולי ליזר באותה העוצמה. ללא תופעות לוואי רציניים וללא סיבוכים.
 • הטיפול מבוצע במסגרת הקליניקה וללא צורך בחדר ניתוח.
 • הטיפול מתאים לכל סוגי העור.
 • ניתן לטפל בעפעפיים, ללא חשש מפגיעה בעיניים, בניגוד לסכנות הקיימות בטיפולי הלייזר.
 • השיפור במראה צלקות וגם בפסי מתיחה הינו לכל החיים. השיפור במראה קמטים הינו של כשנה אולם מצטבר מטיפול לטיפול בדומה לחומצה היאלורונית.
 • יצירת תגובה אמיתית של התחדשות תאי עור ולא ע”י מילוי בחומרים עם אפקט זמני כגון חומצה היאלורונית.
 • התאוששות מהירה עם תופעות לוואי מינוריות (קצרות טווח).
 • טיפול ייחודי עבור צלקות, צלקות אקנה, אבעבועות רוח, פסי מתיחה אדומים וגם לבנים, קמטים וחריצים בעור. כיום לא קיימת שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות וללא תופעות לוואי משמעותיות

טיפול בגלי רדיו RF – תהליך הטיפול

 • לטיפול יש להגיע עם עור נקי ויבש וללא כל קרם או איפור.
 • בתחילת הפעולה יימרח ג’ל אלחוש על כל האתרים המיועדים לטיפול. יש להמתין לאפקט מלא שלו 20 דק’ לפחות. פעולת הפרקשנל מעט כואבת ולפיכך מומלץ לבצע אלחוש מקדים.
 • ניגוב וחיטוי אינטנסיביים של העור. יש להמתין עוד 10 דק’ עד לייבוש מלא שלו.
 • עם קבלת תנאים אופטימאליים יבוצע הטיפול, אורכו כ- 10 דק’, מיד אחריו יופיע אודם בנקודות שעברו טיפול. אודם זה נעלם בתוך יום. להרגעתו מומלץ להשתמש בתכשירים נוגדי צלקות דוגמת ביאפין.
 • יום יומיים לאחר מכן נוצרים גלדים קטנים כהים במקום (פעולת הפינים) שיפלו תוך זמן קצר.
 • אין להיחשף לשמש ישירה ללא מקדם הגנה של 30SPF לפחות בחודש הראשון אחרי הטיפול.

טיפול בגלי רדיו RF – עיקרון הטיפול

בכדי להבין את עיקרון הטיפול בפיור פלוס עלינו להבין מהן שכבות העור השונות ומי מהן נפגעת בתהליכי צלקות והזדקנות, העור מחולק לשניים:

 • אפידרמיס – השכבה החיצונית של תאי העור.
 • דרמיס – השכבה הפנימית “התת עורית”.

האפידרמיס בדרך כלל מתחדש היטב גם לאחר חתכים ונעשה דק יותר עם הגיל, הדרמיס הוא זה שמצטלק ונוטה ליצור קמטים על רקע יצירת קשרים לא תקינים בין סיבי הקלוגן שבו. טיפול בדרמיס ייתן עור חלק וצעיר יותר.

רוב השיטות המוכרות לכירורגיה פלסטית ולרפואה אסתטית פוגעות קודם באפידרמיס ורק לאחר מכן, עם פחות עוצמה, בדרמיס, זה נכון לפילינג וגם ללייזר היות ושורש הבעיה נעוץ בשכבה העמוקה יותר, הדרמיס ברור כי שיטה שתפגע במכוון בדרמיס ופחות באפידרמיס ותיצור גירוי להתחדשות הקלוגן, תוכל לטשטש כל פגיעה בו, בין אם נובעת  כתוצאה מהזדקנות, צלקות, צלקות אקנה או פסי מתיחה. עקב פעולתו של העור העמוק מכשיר הפיור פלוס מתאים לטיפול גם בעבור כתמים בעור, לאחר הטיפול ישולב גם קרם הבהרה לפי הצורך.

עקרון פעולת מכשיר הפיור פלוס מתבסס על שליחת אנרגיית חשמל בתדירות גלי רדיו אל הדרמיס. הפעולה מתבצעת דרך מגע ישיר של ראש ידית המכשיר עם העור. בקצה כל ראש קיימים 64 או 144 פינים המהווים אלקטרודות פעילות עקב ריבוי הפינים קיימת חלוקת אנרגיה על פני שטח נרחב, המייעלת את התהליך. העור שלא עבר טיפול ומצוי בין הפינים הוא  “המאגר להתחדשות שלו”. בדרך כלל, יש צורך לפחות בחמישה טיפולים בטווח של חודש אחד מהשני לקבלת אפקט משמעותי, יש לחזור על הטיפול פעם בשנה

* סיבוכי מכשיר הפיור פלוס בטיפול גלי רדיו נדירים מאד, הם כוללים: צריבה ואודם עקב תהליכי צלקת, כוויה נקודתית, עודף או חוסר פיגמנט באתר הטיפול והצטלקות.

* עלייך לזכור כי צורת המרקם הסופי של העור תראה רק לאחר כחודש ויותר, זהו פרק הזמן שלוקח לעור להתחלף לחלוטין.

טיפול בגלי רדיו פיור פלוס – הדור החדש של טיפולי הפנים

בר ויכמן, מביאה לכם את המכשור המתקדם ביותר לטיפול במגוון בעיות עור. הטיפולים הינם אינדיבידואלים ומותאמים אישית לכל לקוח ולקוחה תוך שימת דגש על אורח חיים, תזונה והרגלים כלליים המשתנים מאדם לאדם. הטיפולים כולם מבוצעים באמצעות שיטת B.V.T (שיטה ייחודית אשר פותחה על ידי בר ויכמן תוך שימת דגש על מקצועיות, חדשנות ואיכות).

טיפול בגלי רדיו RF – טיפולי הדור החדש

 • טיפול GLOW בטכנולוגיית3DEEP  – טיפול פנים בטכנולוגיה מתקדמת ביותר, העושה שימוש באנרגיית RF (גלי רדיו) המפיקה אנרגית חשמל ויוצרת אפקט תרמי רב שכבתי נשלט. התוצאה: חימום סיבי העור ובכך גירוי ייצור סיבי קולוגן ואלסטין האחראיים על נפח העור ומיצוקו. הטיפול הינו ללא כאבים וללא תופעות לוואי, מיועד לנשים וגברים כאחד. יעיל מאד למיצוק עור הפנים, לטיפול בקמטים, רפיון עור ושיפור מרקם העור.
 • טיפול EYES LIFT – פינוק אמיתי לעיניים עייפות ובעלות קמטוטים או נפיחויות. טיפול חדשני באמצעות אנרגיית RF (גלי רדיו) המתמקד באזור העיניים ויוצר מיצוק ומתיחה סביב העין. חימום עמוק של סיבי הקולוגן והאלסטין יביא ליצירת סיבים חדשים ובכך ייווצר מילוי וליפטינג סביב העיניים. כמו כן יורגש מיצוק ומתיחת העור הרופף סביב העין. התוצאה הינה מהירה ונראית לעין החל מהטיפול הראשון ולטווח ארוך. הטיפול הינו נעים ללא כאבים וללא תופעות לוואי. בטוח לשימוש סביב העין ואינו יכול לגרום לשום פגיעה באזור העין או בעין עצמה. הטיפול בגלי הרדיו מתאים לנשים וגברים הסובלים מקמטוטים באזור העיניים.
 • טיפול פרקשנל באמצעות גלי רדיו RF (תחליף לפילינג עמוק) – טיפול חדשני ביותר למיצוק והחייאת העור. טיפול זה בא להחליף את טיפולי הפילינג העמוק, אולם בשונה מן הפילינג העמוק הוא אינו חושפני ופולשניטיפול הפרקשנל גלי רדיו הינו הטיפול החדשני ביותר הקיים בעולם הקוסמטיקה ובעל תוצאות נראות לעין ולטווח ארוךבכדי להגיע לתוצאה ארוכת טווח ומקסימאלית מומלץ לקחת סדרת טיפולים.
 • טיפול הדאבל GLOW TREATMENT – טיפול הטופ בעולם הקוסמטיקה, העידן החדש של טיפולי הבוטיק היחודיים מבית בר ויכמן. שילוב בין גלי רדיו RF ל– FSR המטפלים במקביל בשכבות העור הפנימיות והחיצוניות בפנים, בטיפול אחד, ובכך ניתן לקבל תוצאה אולטימטיבית מיידית, מהירה ואפקטיביתטיפול הדאבל משלב בעצם שני טיפולים בטיפול אחד ונחשב לטיפול הטופ של כלל טיפולי הפנים. טיפול של מיצוק והחייאת עור באמצעות הRF תוך חימום רקמת עור הפנים הפנימית וייצור סיבי הקולוגן, לבין טיפול בטקסטורת עור הפנים באמצעות הפרקשנל ובכך נוצר מראה אחיד חלק ובעל טקסטורת וגוון עור אחידים. התוצאה מדהימה זאת מפני ששני הטיפולים מטפלים גם בשכבות העור החיצוניות וגם בפנימיות ובכך מעודדים יצירת סיבי קולוגן חדשים האחראיים על מילוי הקמטים, תוך טיפול ברפיון העור, קמטים וצלקות.

טיפול בגלי רדיו RF – המסת שומן

הטיפול החדשני ביותר אשר פותח בשנים האחרונות הינו טיפול המסת שומן באמצעות גלי רדיו (RF) או בשמו בעולם האסתטיקה “בודי טייט”. הטיפול מעניק פתרון מוצלח וטוב ללא תופעות לוואי מיוחדות, למצבורי שומן נקודתיים בגוף ובנוסף ממצק ומחטב את העור. הודות למכשור המתקדם בקליניקה ניתן לבצע המסת שומן הממוקדת באזורים מסוימים בגוף כגון:

 • ירכיים.
 • ישבן.
 • בטן.
 • צוואר.
 • צידי הבטן.
 • זרועות הידיים.

ובכך מאפשר להיפטר מאותם מצבורי שומן עקשניים ובכך לחטב ולהצר את הגוף. בנוסף הטיפול מלווה בעוצמות חום גבוהות אך מבוקרות ללא כאב המעודדות את הגוף לייצור קולוגן, אותו חומר האחראי על אלסטיות העור. ובכך טיפול המסת שומן בנוסף לחיטוב הגוף והמסת השומן משפר את מרקם העור ומקנה לו מראה עור אלסטי, חיוני וגמיש.

אנו חיים בעולם המתקדם לעבר המחר במהירות שיא. טיפול הפנים הסטנדרטי והרגיל הינו נחלת העבר, וכיום באמצעות מכשור בעל טכנולוגיה מתקדמת ניתן לטפל בעור הפנים גם ללא התערבות מחטים או ניתוח – העתיד כבר כאן כל שנותר לך הוא רק להצטרף אלינו !

בר ויכמן בתקשורת
מרגישות יופי - 20.2.22
תכנית הבוקר בקשת - 22.2.21
משפחה שכזאת - 22.2.21

רפואה אסתטית

המסת שומן בקור Cryo

הקפאת שומן בקור נחשבת לאחד מהתהליכים הנפוצים והמתקדמים ביותר להצרת היקפים, בה מתבצעת המסת שומן בדרך שאיננה פולשנית באמצעות קירור מקומי ולא פולשני של שכבת שומן.

קרא עוד »
טיפול פוטורג'וביניישן

טיפול החדרת לחות – MULTY SYSTEM

טיפול החדרת לחות – MULTY SYSTEM החדרת לחות קוסמטית תעניק לכל סוג עור החייאת לחות מיידית, באמצעות שימוש מושכל במיטב החומרים והטכנולוגיות החדישות ביותר. החדרת

קרא עוד »
טיפול פוטורג'וביניישן

פרקשנל Pure Plus

טיפול חדשני ביותר למיצוק והחייאת העור. טיפול זה בא להחליף את טיפולי הפילינג העמוק, אולם בשונה מן הפילינג העמוק אינו חושפני ופולשני. יתרונו העיקרי הוא כי אינו חושף את שכבות העור הפנימיות לזיהום, תופעות הלוואי הינן מזעריות. טיפול הפרקשנל הינו זרז משמעותי בתהליך סידור סיבי הקולוגן והאלסטין ובמהלכו בנייתם מהירה יותר.

קרא עוד »
טיפול מזותרפיה בנתניה - סקין בוסטר מזותרפיה

RF NECK

טיפול בגלי רדיו RF לפנים מתבצע באמצעות מכשיר הפיור פלוס ונועד להשיג שינוי בטקסטורת העור והשגת עור בעל מרקם אלסטי, אחיד ומלא על ידי שימוש בטכניקת גלי רדיו חדשנית. התוצאות מיידיות והמחמאות לא יאחרו להגיע.

קרא עוד »

בקליניקה שלנו מגוון טיפולי יופי ואסתטיקה במכשור מקצועי ומתקדם

לברורים ופרטים נוספים השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן