מבצעים על הזרקות ובוטוקס
תורים אחרונים החודש

סל קניות

רפואה אסתטית - חידוש והצערת העור

רפואה אסתטית - חידוש והצערת העור

בעבר, אסתטיקה רפואית כללה בעיקר ניתוחים פלסטיים מסובכים, אשר דורשים החלמה ממושכת ולא נעימה. בשנים האחרונות צמחה מגמה חדשה, של טיפולים ללא ניתוח, וכיום יש מגוון רחב של דרכים פשוטות ומהירות לשפר את המראה. למשל, הזרקת חומרי מילוי עבור חידוש העור, מילוי קמטים, הסתרת כפלים וכו'.

מהי רפואה אסתטית?

רפואה אסתטית היא שורה של טיפולים, אשר לא מצריכים התערבות כירורגית, ונעשים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות בשלל טכניקות מיוחדות. היתרון הגדול של טיפולים אלה: הם נמשכים זמן קצר מאוד (לפעמים אפילו 15-30 דקות בלבד), לא כרוכים בתופעות לוואי ומאוד בטוחים. לצד הפשטות שלהם, הטיפולים מסוגלים לגרום לשינויים משמעותיים ולשפר באופן ניכר את מראה ובריאות הפנים, העור והגוף כולו.

הטיפולים הם רפואיים לכל דבר, ונעשים בידי מומחים מיומנים ומנוסים, בעלי ידע רב על טכניקות, אמצעים טכנולוגיים וחומרים שונים, והכשרה בפיזיולוגיה ואנטומיה. התהליך של אסתטיקה רפואית מתחיל באבחון ראשוני ומקיף, אחריו מקבלים ייעוץ לגבי דרכי הטיפול המתאימות והמומלצות עבורך.

הטיפולים מתאימים גם לנשים וגם לגברים, ובזכותם ניתן לשמור על מראה בריא וצעיר, וכך להנות מביטחון עצמי ואיכות חיים גבוהים.

אילו טיפולי אסתטיקה קיימים?

יש קשת רחבה של טיפולים ללא ניתוח למטרות שונות. אלה הנפוצים, המבוקשים והמתקדמים ביותר:

  • טיפולי אנטי אייג'ינג – רוצה להאט את קצב הזדקנות העור? אפשר לבצע שלל טיפולים עבור הצערת העור בפנים, על ידי החלקת קמטים, הסרת כתמים ומניעת יובש ורגישות.
  • HIFU – טיפולי אולטרסאונד להרמת הפנים – בעזרת שני טיפולים בשנה בלבד, רואים תוצאות ברורות ונהנים מעור מתוח, חלק וזוהר. בטכניקה זו ניתן לטפל בקמטים, להדק קו לסת ועוד פעולות רבות.
  • טיפולי עור בפנים ובצוואר באמצעות גלי רדיו RF – באמצעות טיפולים מכשירים מהמתקדמים בעולם, משיגים תוצאות מיידיות: מיצוק העור, הבהרת פיגמנטציה, טשטוש צלקות, שיפור במרקם העור ובזרימת הדם ועוד.
  • פרקשנל Pure Plus – טיפול חדשני עבור חידוש העור, שמהווה תחליף לפילינג עמוק, אך ללא תופעות לוואי קשות וזמן החלמה ממושך.
  • הסרת נגעים (FIBROBLAST) / פלזמה – הסרה של שומות ונגעי עור שונים תוך זמן קצר, לפעמים בתוך דקות. זהו טיפול קל ונטול כאבים.
  • טיפול החדרת לחות – MULTY SYSTEM – טיפול באמצעות מכונת אולטרסאונד. הצערת העור שלך על ידי ניקוי, טיהור וטיפוח.
  • טיפול בפיגמנטציה – WHITENING – השמש הישראלית גורמת לכתמים, קמטים ופטריות שמש. בכל זה מטפלים על ידי שימוש במכשור מתקדם. שימו לב: זהו תהליך אשר דורש סדרת טיפולים.
  • מיצוק הגוף וטיפול בצלוליט ממוקד – RF – המסת שומן באמצעות גלי רדיו ("בודי טייט"), באזורים שונים בגוף.
  • המסת שומן בקור Cryo – דרך נוספת לטפל בשומנים, היא שילוב של קירור עם פירוק כימי של תאי השומן. זהו תהליך מתקדם מאוד להצרת היקפים.
  • הזרקת חומרי מילוי – קיימים כל מיני טיפולים באמצעות הזרקת בוטוקוס, חומצה האלרונית וחומרים נוספים.
רוצה לדעת עוד על השיטה הייחודית?

צרו עימנו קשר כבר עכשיו, השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם.

בקליניקה שלנו מגוון טיפולי יופי ואסתטיקה במכשור מקצועי ומתקדם

לברורים ופרטים נוספים השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן