מבצעים על הזרקות ובוטוקס
תורים אחרונים החודש

סל קניות

פיסול פנים ללא ניתוח !

בשיטה הייחודית והמנצחת מבית BAR VAICHMAN יחד עם מבחר הרופאים הטובים והמתקדמים בתחום נייצר עבורך את תכנית העבודה המושלמת לתוצאות מדהימות בשילוב מכשור מתקדם ותכשירים משלימים.

השאירי כאן פרטים ונחזור בהקדם

טיפול מזותרפיה בנתניה - סקין בוסטר מזותרפיה

טיפול מזותרפיה – סקין בוסטר

פיסול פנים ללא ניתוח !

בשיטה הייחודית והמנצחת מבית BAR VAICHMAN יחד עם מבחר הרופאים הטובים והמתקדמים בתחום נייצר עבורך את תכנית העבודה המושלמת לתוצאות מדהימות בשילוב מכשור מתקדם ותכשירים משלימים.

השאירי כאן פרטים ונחזור בהקדם

טיפול מזותרפיה בנתניה – ללא התערבות פולשנית

המילה הבאה בטיפולי המזותרפיה כבר כאן וקוראים לה PERFECT BEAUTY טיפולי אנטי אייג’ינג מתקדמים להאטת הזדקנות העור והצערתו ללא מחטים, ללא פילינגים בשיטת “פרפקט ביוטי” הגישה שלנו בטיפול בהזדקנות העור היא כי דרוש שימוש בהרכב חומרים יעיל ומדויק לעצירת הזדקנות העור והצערתו. טיפולי “הפרפקט ביוטי” עונים על מגוון רחב של תופעות עור מלבד אנטי אייג’ינג בדוגמת קילוף, ללא תופעות לוואי והתוצאה? כבר מהטיפול הראשון!

 • טיפול לעור רגיש ודק השגרתיים בלבד.
 • מיצוק העור.
 • טיפולי הבהרה.
 • טיפול לעור כהה.

טיפול מזותרפיה  – יתרונות הטיפול

 • להעלות באופן דרסטי את יצירת הקולוגן והאלסטין, משמעותית יותר ממה שהגוף מסוגל לעשות בעצמו.
 • איזון פעילות המלנונציטים, אשר הינם אנזימים המגורים ע”י גורמים כגון: שמש, תורשה, הורמונים וכדומה.
 • העלאת רמת המיום בעור באופן משמעותי.
 • שילוב של ויטמין C יחד עם ויטמין A יוצר אנטיאוקסידנט חזק ביותר, דבר המאפשר פינוי רעלים ורדיקליים חופשיים המפריעים לקולטני התא מלקבל חמצן ומזון ומאיצים את תהליך הזדקנות העור.
 • טיפול זה מאפשר קבלת תוצאות מיידיות ומשמעותיות ללא התערבות פולשנית וכן שמירה על תוצאות הטיפול לאורך זמן.

תוצאות הטיפול מובטחות, מהירות וכוללות:

 • מילוי נפח הפנים.
 • הבהרת פיגמנטציה ויצירת גוון אחיד ונקי של העור.
 • עור זוהר.
 • האצת בניית סיבי הקולוגן והאלסטין ההכרחיים לבנייה מחודשת של העור ומיצוקו.

טיפול מזותרפיה בנתניה – מכשיר המזו רולר

מזו רולר הינו טיפול האנטי אייג’ינג העצמתי ביותר שקיים היום בעולם הקוסמטיקה רפואית והפך ללהיט בכל קליניקה לקוסמטיקה המכבדת את עצמה באנגליה, בארה”ב, ברחבי אירופה ועכשיו בישראל אצל בר ויכמן, אקסודוס 1 ב’ נתניה!

מהו מזו רולר (Meso Roller)?

מזו רולר הוא מכשיר מהפכני אשר מעורר את העור לייצור עצמי של קולוגן ואלסטין. גלילת הרולר על פני העור גורמת לפעולה כפולה: היא מייצרת תעלות הובלה זעירות לרבדים העמוקים של העור, ומעוררת את העור להתחדשות. המזורולר מסוגל להחדיר את החומרים הטיפוליים לעומק העור ובכך הוא דומה למזותרפיה mesotherapy ומכאן גם שמו. הטיפול במזו רולר נבחן ונבדק לאורך שנים במחקרים מדעיים אשר בהם הוכחה יעילותו הרבה במילוי קימטוטים, טשטוש צלקות וסימני מתיחה וביצירת מראה כללי של עור מלא וזוהר.

מזו רולר מספק מענה לנשים המעוניינות לטפל בסימני גיל ראשונים המופיעים על גבי הפנים אולם אין אן זקוקות עדיין לניתוח פלסטי או לטיפול מעמיק וחודרני אחר. המזו רולר הינו מכשיר המציע טיפול יעיל, שאינו פולשני ואשר תוצאותיו נשמרות לאורך זמן. המזו רולר מיועד לפנים, צוואר וגוף ומתאים לכל סוגי העור. הוא אישי, אינו ניתן להעברה וניתן להמשיך את הטיפול בבית.

מזו רולר – שיטת הטיפול

מזו רולר שיטת טיפול מהפכנית – אל שכבת הדרמיס ניתן להגיע באמצעות מחטים זעירות. המזו רולר מכוסה בהמון מחטים זעירות והמחטים חודרות אל העור בזמן הגלילה של המזו רולר ומייצרת תעלות הובלה זעירות דרכן חודרים החומרים הקוסמטיים המשמשים בטיפול כגון:חידוש, הבהרה וכו’, הן פוגעות בצורה מבוקרת וע”י כך מעוררת את העור לריפוי והתחדשות המנגנונים הטבעיים השוכנים בגופנו מייצרים שרשרת מורכבת של פעולות ריפוי שבסופן העור מייצר תאים חדשים בכל משטח הטיפול והקלוגן מתעבה.

 • הטיפול במזו רולר מחולל פלאים בצלקות, קמטים, סימני אקנה, פיגמנטציה וכמו כן הוא גם מצוין באופן כללי לתחזוקה ושיפור מראה העור.
 • הטיפול במזו רולר הינו טיפול ממושך משום שהוא מבוסס על תהליכי הריפוי הטבעיים של גופנו ואותם לא ניתן להאיץ.

הקוסמטיקה הקונבנציונלית התפתחה רבות בעשור האחרון אולם היא עדיין מתקשה להעביר את החומרים המיושמים על פני העור אל עומק העור וזאת משום שהטבע יצר את העור כפי שהוא בכדי שלא ניתן יהיה לחדור אליו בקלות שכן העור הוא המגן העיקרי שלנו מפני זיהומים.

אז איך בכל זאת ניתן להגיע לשכבת הדרמיס? להחדיר אליה חומרים מעוררים ולגרות את העור להתחדשות בכדי לקבל מראה עור חלק וצעיר ולעצור את תהליך ההזדקנות?

מזו רולר – יתרונות שיטת הטיפול

המזו רולר מביא איתו הבטחה גדולה בתחום הקוסמטיקה הרפואית והוא מציע כיום שיטה חדשה שמלהיבה את הדרמטולוגיים והכירורגים הפלסטיים בכל העולם בטיפול בתופעות עור שונות כגון: קמטוטים, נפילת עור, פיגמנטציה וצלקות זאת מאחר ושיטה זו מאפשרת לקבל תוצאות ניכרות בטיפול פשוט, שהוא ללא כאבים ושאין בו צורך להגיע למרפאות מיוחדות המחייבות שהות ממושכת.

מסיבה זו הפכה שיטת הטיפול במזו רולר ל”טרנד” הכי חם בקרב כוכבות הוליווד. מספרים שסוד יופייה של אנג’לינה ג’ולי – אחת הנשים היפות בעולם הוא הרולר הקטן “מזו רולר”.

במגזין ה”דיילי מייל” הבריטי פורסם כי סוד עורה של אנג’לינה ג’ולי הוא המזו רולר הקטן. השמועות אומרות גם שכך טיפל בראד פיט בחטטים שעיטרו את עור פניו. שמות נוספים שנקשרו לטיפול במזו רולר הם: אופרה ווינפרי, קמרון דיאז, ביונסה וקטרין זיטה ג’ונס.

טיפול מזותרפיה – מכשיר המזו-פן (מזו-ויטל)

סדרת טיפולים המשלבת שימוש במכשיר מהפכני בעל חטיבת מחטים קלה המנקבת את העור (ללא כאב) ומייצרת תעלות הובלה זעירות לשכבת העור העמוקה, דרכן  מחדירה הקוסמטיקאית באמצעות מכשיר המזו-ויטל חומרים פעילים המעוררים ריפוי והתחדשות וכמו כן גורמת לזירוז יצירת קולוגן ואלסטין הגורמים למיצוק, גמישות וחוזק העור.

הטיפול משלב 2 פילינגים חזקים “לפתיחת העור” לאחר מכן שילוב של חומרים לפתרון בעיית הלקוחה לדוגמא: הבהרה, קמטוטים וכו’.. החדרת החומרים לשכבת העור באמצעות מכשיר החדרת לחות. תוצאות מיידיות החל מהטיפול הראשון!

רוצה לדעת עוד על טיפולי הקליניקה?

צרי עימנו קשר כבר עכשיו, השאירי פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם.

בקליניקה שלנו מגוון טיפולי יופי ואסתטיקה במכשור מקצועי ומתקדם

לברורים ופרטים נוספים השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן