משלוח חינם ברכישה מעל 500 ש"ח לכל רחבי הארץ | למבצעי החודש לחץ כאן

סל קניות

טיפול פנים עמוק-אקנה

בר ויכמן קוסמטיקאית רפואית בכירה בעלת ידע וניסיון של מעל 25 שנה, מומחית בבעיות עור, אקנה, פיגמנטציה ואנטי אייג'ינג ומפתחת שיטת B.V.T אשר הינה שיטה ייחודית הנותנת מענה ממוקד לטיפולי פנים רפואיים.

השאירו פרטים ונדבר ממש בקרוב..

טיפול באקנה בפנים ייעשה רק על ידי קוסמטיקאית רפואית אשר הוכשרה לכך ומתמחה בתחומה. טיפול לא נכון בעור הפנים יצור נזקים בלתי הפיכים בדוגמת צלקות, חורים וכדומה – אל תתפשרו על טיפול באקנה בפנים!

מהו אקנה בפנים וכיצד נוצר?

אקנה בפנים או בשמו האחר פצעי בגרות, מופיע בעיקר מגיל ההתבגרות ואילך. אקנה בפנים נוצר כאשר הפרשת שומנים מבלוטות החלב משתלבת עם תאי עור מתים (או מזהמים אחרים) ומביאה לסתימתם של זקיקי השערות. הפרשות השומן מצטברות תחת הנקבובית הסתומה, ומספקות סביבה מושלמת להתרבותם הסוערת של חיידקי האקנה, בהמשך מתפתחת תגובה דלקתית בזקיק היוצרת את הפצע המוכר.

התופעה של פצעי הבגרות תוקפת בעיקר את עור הפנים, אך עלולה להתפשט גם לעור הכתפיים, הגב והחזה ועל כן יש לבצע טיפול באקנה בפנים רק אצל קוסמטיקאית רפואית. מתבגרים רבים, סובלים מצרה זו שפוגעת באופן ניכר בביטחונם העצמי, תחושת אי נוחות ומבוכה. במקרים מסוימים הבעיה מתרחשת גם בגילאים מבוגרים יותר ומטרידה גם נשים בשנות העשרים והשלושים ואף מעבר לכך.

טיפול באקנה בפנים 

לאחר שנים של ניסיון בתחום טיפולי הפנים והאקנה בפרט, הצליחה בר ויכמן – קוסמטיקאית פרא רפואית בעלת ניסיון של למעלה מ25 שנה בתחומה, למצוא פתרונות יעילים ולהביא לתוצאות מהירות וארוכות טווח לטיפול באקנה בפנים.

בכדי להתאים ללקוח את הטיפול באקנה בפנים הנכון ביותר, יש לבצע אבחנה ברורה ונכונה של גורמי המחלה ועל פי תוצאות האבחון להמליץ על המשך הטיפול או על הפנייה לרופא עור בשילוב עם המשך טיפולים קוסמטיים ושימוש במוצרים יומיומיים המותאמים במיוחד.

טיפול באקנה בפנים – הטיפים של בר ויכמן

  • הימנעו מלחטט בעור באופן לא מבוקר, טיפול לא נכון ומבוקר בעור ישאיר על עורכם צלקות לאורך שנים.
  • מירחו על עורכם קרם הגנה טרם יציאתכם אל השמש והימנעו מחשיפה ממושכת לשמש.
  • טרם הטיפול באקנה בפנים וודאו שהקוסמטיקאית אליה פניתם מוסמכת לטיפול באקנה בפנים ובעלת תעודות וניסיון עשיר בתחום.
  • הקפידו על שטיפת עור הפנים בוקר וערב באמצעות סבון אשר הותאם ע”י קוסמטיקאית מוסמכת לטיפול באקנה בפנים.

טיפול באקנה בפנים – מהלך הטיפול

ניקוי העור, פילינג מתאים, ריכוך והתפחת העור, ניקוז והוצאה של קומודונים (שחורים), חיטוי העור באמצעות שימוש בחומרים אנטיספטיים, ספיחת שומן על ידי מסיכות מתאימות, הרגעת האדמומיות והרגעת העור. בנוסף, יבוצע טיפול במכשיר IPULSE מתקדם, תכשירים לחיטוי, להרגעת העור ולספיחת שומן. כמובן שתידרש גם עבודה בבית, באמצעות תכשירים בהמלצתה של הקוסמטיקאית הפרא רפואית לטיפול באקנה בפנים.

טיפול באקנה בפנים – העלמת צלקות אקנה 

אקנה היא מחלה שכיחה בקרב מתבגרים ובמקרים רבים כאשר הבעיה אינה מטופלת בגיל ההתבגרות נוצרות צלקות כתוצאה מחיטוט בפצעי האקנה בפנים, פצעי האקנה נוצרים כתוצאה מפעילות הורמונאלית מוגברת היוצרת הפרשת יתר של בלוטות החלב.

הבעיה אינה נעצרת לפעמים בגיל ההתבגרות ולעיתים אף ממשיכה לגילאים גדולים, בעיקר בקרב נשים.מקרים חמורים של אקנה בפנים אשר לא טופלו בזמן, או שאינם טופלו כהלכה עלולים להותיר צלקות שקועות הנראות כחטטים. במקרים נדירים יותר נוצרות גם צלקות בולטות. בגילאים מבוגרים יותר מתווספים לצלקות האקנה גם קמטוטים העלולים להעמיק את הצלקות ולפגוע משמעותית במראה הפנים.

כיום, קיימות מספר שיטות לטיפול בהעלמת צלקות אקנה והן:

  • השיטה הוותיקה, פילינג כימי ברמות שונות בהתאם למצב צלקות האקנה.
  • טיפול באמצעות גלי רדיו RF – טכנולוגיה חדשנית לטיפול בצלקות אקנה בצורה מבוקרת, יעילה ונשלטת, אשר במהלך טיפולי הRF חודרים גלי הרדיו לשכבת העור הפנימית וגורמים למעין פילינג פנימי המביא להופעת גלד חיצוני הנראה כרשת ונעלם תוך מספר ימים. בתהליך התפתחות הגלד תצמח רקמה חדשה ובריאה תוך היווצרות עור בהיר יותר וחלק. סיבי הקולוגן והאלסטין יתחדשו והתוצאות יראו לעין כבר מהטיפול הראשון.

צלקות אקנה שקועות לרוב כתוצאה מפגיעה ברקמה ויתכן ונראה מספר סוגי צלקות בעור, דבר המהווה מטרד רציני אצל הסובלים מצלקות אקנה ולאחר ריפוי פצעי אקנה. סוגי צלקות אלו ניתנים כיום לטיפול באמצעות גלי רדיו.

טיפול באקנה – פצעים או אקנה בגב

אקנה בגב היא תופעה נפוצה אולם פחות מדוברת מאשר אקנה בפנים. בדומה לאקנה בפנים גם אקנה בגב עלול לגרום למבוכה וחוסר נעימות במיוחד במקומות בהם אנחנו חשופים כגון בריכה או ים. תופתעו לדעת כי אקנה בגב עלול להיות חמור יותר מאשר אקנה בפנים. עור הגוף עבה יותר והנקבוביות בו רחבות וגדולות יותר. אקנה בגב לרוב מופיע בגיל ההתבגרות אולם יש מצבים שהוא מופיע בשנות העשרים ואף השלושים, אצל נשים וגברים.

הגורמים העיקריים לאקנה בגב

אקנה הינה דלקת כרונית בבלוטות החלב ובזקיק השערה. הגורם לאקנה הוא סתימת זקיקי השערה בתקופת פעילות יתר של בלוטות החלב והשומן, הנגרמת כתוצאה מפעילות הורמונאלית, מזון שומני ומחסור בויטמינים ומינרלים. כמו כן לעיתים הגורם הינו תורשתי. לרוב גברים יסבלו יותר מאקנה בגב היות וההורמונים שלהם יותר פעילים באזור זה, דבר נוסף הינו צפיפות השיער בגב המשפיע גם על הופעת פצעי האקנה בגב. אקנה בגב אינה נוטה להיעלם מעצמה ועלולה אף להחמיר עם השנים היות והפצעים המזוהמים אינם מטופלים.

בקליניקה של בר ויכמן השוכנת ברחוב הצורן 2, אזור תעשיה החדש בנתניה, מגוון טיפולים רחב לטיפולי אקנה בגב אולם חשוב להבין כי זהו תהליך של שיתוף פעולה מלא עם הקוסמטיקאית אם בטיפולים בקליניקה ואם בהמשך הטיפול בבית באמצעות תכשירים המותאמים אישית.

מכשור מתקדם בקליניקה לטיפול באקנה בגב

טיפול בטכנולוגיית THR המטפלת באקנה בצורה אינטנסיבית ויעילה. אנרגיית החום מייבשת ביעילות ובמהירות רבה את פצעי האקנה ומעלימה אותם. הטיפול משולב עם פילינגים ומסיכות המתאימות לעור אקנתי.

חשוב מאד במהלך סדרת טיפולים להשתמש בלחות המתאימה לאקנה בכדי שלא תיגרם הפעולה ההפוכה והעור יתייבש יתר על המידה ובכך יפגע. במהלך סדרת הטיפולים יש לרכוש אך ורק תכשירים המותאמים אישית לעור הפנים על ידי הקוסמטיקאית ולהיות במעקב צמוד. הטיפול הינו ללא כאבים והתוצאות מדהימות עם שיפור ניכר בריפוי פצעי האקנה.

הטיפולים במכשור המתקדם משולבים כמובן עם טיפולי ניקוי בקליניקה ובהתאמת תכשירים מיוחדים לטיפול באקנה בגב.

אין צורך לאבד תקווה, לא משנה מה מצב האקנה, בקליניקה של בר ויכמן תגיעו לתוצאה המבוקשת באמצעות שרות אדיב, סבלני ותזכורת תמידית על כך שאתם בידיים הטובות ביותר!

טיפול פנים מומלץ

בר ויכמן בתקשורת

מרגישות יופי - 20.2.22
תכנית הבוקר בקשת - 22.2.21
משפחה שכזאת - 22.2.21

טיפולי פנים

טיפול פנים – ניקוי

בואו להתאהב בעצמכם מחדש ! קוסמטיקאית רפואית בעלת ניסיון רב אשר תעניק לכם את השילוב האופטימאלי בין מגוון טיפולי קוסמטיקה פרא רפואיים וטיפולים אסתטיים. תפקידה

קרא עוד »
טיפולי אולטרסאונד לפנים hifu

טיפול יופי וזוהר

טיפול מפנק ומתאים בדיוק כשבא לך לרענן את עורך, גם לקראת אירוע מיוחד וגם כשאת מרגישה שהגיע הזמן להתפנק! הטיפול ישאיר את העור שלך זוהר

קרא עוד »

טיפול פנים בהריון

טיפוח עור הפנים הינו נושא מורכב במיוחד במהלך ההיריון ובזמן הנקה. טיפול פנים בהריון: מה מותר ומה אסור? חשוב לדעת ולהבין מה מותר ומה אסור.

קרא עוד »

טיפול פילינג לפנים

מהו פילינג לפנים ? פילינג לפנים (peeling) מחדש את העור, הופך אותו למוצק, חלק יותר ומקנה לו מראה רענן לאורך זמן. פילינג לפנים בנתניה – יתרונות הבהרת פיגמנטים.

קרא עוד »
טיפול באקנה בפנים

טיפול פנים עמוק-אקנה

טיפול באקנה בפנים ייעשה רק על ידי קוסמטיקאית רפואית אשר הוכשרה לכך ומתמחה בתחומה. טיפול לא נכון בעור הפנים יצור נזקים בלתי הפיכים בדוגמת צלקות,

קרא עוד »

טיפול החדרת לחות לפנים

החדרת לחות קוסמטית תעניק לכל סוג עור החייאת לחות מיידית, באמצעות שימוש מושכל במיטב החומרים והטכנולוגיות החדישות ביותר. החדרת לחות נעשית באמצעות מכונת אולטרסאונד MHZ3

קרא עוד »
טיפול בפיגמנטציה בפנים

טיפול בפיגמנטציה

כתמי פיגמנטציה מופיעים במהלך השנים ויכולים להופיע כתוצאה ממגוון סיבות, גם כאשר אנו מקפידים על מריחת מקדם הגנה, כובע, עדיין הם מופיעים. כיום קיימות טכנולוגיות

קרא עוד »

בקליניקה שלנו מגוון טיפולי יופי ואסתטיקה במכשור מקצועי ומתקדם

לברורים ופרטים נוספים השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן