משלוח חינם לכל רחבי הארץ | מחירים מיוחדים לרגל המצב על חומצה היאלורונית, בוטוקס ורדיאס

סל קניות

טיפול בפיגמנטציה – WHITENING

כל הפרוצדורות הרפואיות בקליניקה של בר ויכמן, מבוצעות על ידי רופא מוסמך ובאמצעות חומרי המילוי הטובים ביותר הקיימים כיום בישראל, אני מזמינה אותך לפגישת ייעוץ על מנת להתאים עבורך את הטיפול המדויק ביותר ובכך להגשים את חלומך ולחזור כמה שנים אחורה בזמן, כי מי לא חולם על עור מתוח, חיוני, מלא וללא קמטים?!

השאירו פרטים ונדבר ממש בקרוב..

השמש בארץ ישראל אהובה על כולם אולם מסוכנת מאד למי שאינו נזהר ממנה. משפט עתיק אומר כי העור שלנו תמיד זוכר, פגיעת קרני השמש בעור פנינו וגופנו גורמת לנזק גדול מאד לכתמים (פיגמנטציה), קמטים ופטריות שמש.

כתמי שמש (פיגמנטציה) – מהם וכיצד נוצרים?

תופעת כתמי השמש כשמה כן היא, נוצרת בעקבות חשיפה ממושכת לקרני השמש פוגעת בעור הפנים ויוצרת כתמים כהים בפנים. כתמי שמש אינם דבר אסתטי ולפעמים אף גורמים לחוסר בטחון.

בכדי להיפטר מכתמים אלו רצוי לבצע סדרת טיפולים בהבהרת כתמי השמש, הבהרת כתמי השמש הינו תהליך רפואי ולכן מחייב לבצעו באופן מקצועי באמצעות קוסמטיקאית המתמחה בטיפולים אלו.

כתמי שמש (פיגמנטציה) – תהליך הטיפול בנתניה

תהליך הטיפול דורש סדרת טיפולים וגם סבלנות רבה, הטיפולים בקליניקה מבוצעים באמצעות מכשור מתקדם (IPL/THR) המביא לתוצאות מובטחות.

תהליך הטיפול בכתמי שמש דורש סבלנות רבה ועמידה בדרישות הקוסמטיקאית למהלך הטיפולים המשלימים בבית. חשוב מאד לדעת כי במהלך הטיפולים וגם לאחר מכן אסור בשום פנים ואופן להיחשף לשמש (אם נחשפים אז רק כאשר העור עם מקדם הגנה 36 מינימום וכובע המכסה את עור הפניםׂ).

טיפול בכתמי שמש (פיגמנטציה) בנתניה – למי מתאים?

לכל אחד הסובל מכתמי שמש בעור הפנים, הטיפול הינו בטוח וללא תופעות לוואי ידועות. חלק מתהליך הטיפול הוא ריאקצית כתמי העור למיכשור וכתוצאה מכך התכהות הכתמים. אין מה לדאוג זהו חלק מהתהיך בו לאחר מכן הכתמים מתבהרים ומתפרקים.

חשוב מאד במהלך הטיפולים להשתמש עם תכשירים המומלצים על ידי הקוסמטיקאית ומותאמים אישית ללקוח/ה זאת בכדי להבטיח תוצאות טובות ולהצלחת הטיפול בכתמי שמש.

בר ויכמן מתמחה מזה שנים רבות בטיפול בכתמי השמש באמצעות מכשור מתקדם העובדת על אנרגיית חום המפרקת את הקמטים בשכבה העמוקה יותר של עור הפנים באמצעות  .THR/RF

בר ויכמן מחזיקה במגוון רחב של תכשירים לטיפול בכתמי שמש, באמצעות שיתוף פעולה מלא ניתן יהיה להגיע לתוצאה המיוחלת – עור ללא כתמים, בעל גוון אחיד וזוהר!

בר ויכמן בתקשורת
מרגישות יופי - 20.2.22
תכנית הבוקר בקשת - 22.2.21
משפחה שכזאת - 22.2.21

רפואה אסתטית

המסת שומן בקור Cryo

הקפאת שומן בקור נחשבת לאחד מהתהליכים הנפוצים והמתקדמים ביותר להצרת היקפים, בה מתבצעת המסת שומן בדרך שאיננה פולשנית באמצעות קירור מקומי ולא פולשני של שכבת שומן.

קרא עוד »
טיפול פוטורג'וביניישן

טיפול החדרת לחות – MULTY SYSTEM

טיפול החדרת לחות – MULTY SYSTEM החדרת לחות קוסמטית תעניק לכל סוג עור החייאת לחות מיידית, באמצעות שימוש מושכל במיטב החומרים והטכנולוגיות החדישות ביותר. החדרת

קרא עוד »
טיפול פוטורג'וביניישן

פרקשנל Pure Plus

טיפול חדשני ביותר למיצוק והחייאת העור. טיפול זה בא להחליף את טיפולי הפילינג העמוק, אולם בשונה מן הפילינג העמוק אינו חושפני ופולשני. יתרונו העיקרי הוא כי אינו חושף את שכבות העור הפנימיות לזיהום, תופעות הלוואי הינן מזעריות. טיפול הפרקשנל הינו זרז משמעותי בתהליך סידור סיבי הקולוגן והאלסטין ובמהלכו בנייתם מהירה יותר.

קרא עוד »
טיפול מזותרפיה בנתניה - סקין בוסטר מזותרפיה

RF NECK

טיפול בגלי רדיו RF לפנים מתבצע באמצעות מכשיר הפיור פלוס ונועד להשיג שינוי בטקסטורת העור והשגת עור בעל מרקם אלסטי, אחיד ומלא על ידי שימוש בטכניקת גלי רדיו חדשנית. התוצאות מיידיות והמחמאות לא יאחרו להגיע.

קרא עוד »

RF GLOW – טיפול במיצוק העור לפנים בגלי רדיו

הטיפול החדשני ביותר אשר פותח בשנים האחרונות הינו טיפול המסת שומן באמצעות גלי רדיו (RF) או בשמו בעולם האסתטיקה “בודי טייט”. הטיפול מעניק פתרון מוצלח וטוב ללא תופעות לוואי מיוחדות, למצבורי שומן נקודתיים בגוף ובנוסף ממצק ומחטב את העור.

קרא עוד »

בקליניקה שלנו מגוון טיפולי יופי ואסתטיקה במכשור מקצועי ומתקדם

לברורים ופרטים נוספים השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן