מבצעים על הזרקות ובוטוקס
תורים אחרונים החודש

סל קניות

טיפולי פנים בנתניה אצל בר ויכמן

טיפול פנים במכשור מתקדם

מזל טוב, החלטת לחפש קוסמטיקאית עבור טיפול פנים אולם לאחר חיפוש מעמיק ברשת גילית שזה קצת יותר מסובך ממה שזה נראה.

איך לבחור קוסמטיקאית לטיפולי פנים?

קיימות קיום קוסמטיקאיות רבות הנותנות שרותי קוסמטיקה בתחומים רבים והצע השוק פתוח בפני כל מי שחפצה בכך. אז איך את באמת יכולה לדעת שעשית את הבחירה הטובה ובחרת קוסמטיקאית בעלת ההכשרה המתאימה לטיפול האולטימטיבי בעורך?
בכדי להבין מיהי הקוסמטיקאית המתאימה לך עליך לדעת את מונחי הטרמינולוגיה בתחום ובמה שמתמחה הקוסמטיקאית שלך.

היסטוריית טיפולי הפנים

עולם הקוסמטיקה מתפתח ללא היכר בשנים האחרונות, אולם הכול התחיל במצריים העתיקה בה נהגו המצריות וכידוע קלאופטרה להשתמש בתכשירי קוסמטיקה כגון: חלב, חול ים, מיני קרמים מיוחדים, ושמנים אחרים, במהלך השנים התפתח התחום לאיטו והשינוי הדרמתי קרה בשנות ה-80 בהם גילו מדענים את נפלאות החומצה הגליקולית. שילובה של החומצה בתחום הרפואה הוקצה לאחיות, אולם לאחר זמן מה גילו כי אין להן מספיק ידע לעשות שימוש מושכל בשילוב החומצה הגליקולית בטיפול הפנים.

פריצת הדרך הגיעה מבית חולים בארה”ב אשר חיפש ורצה להציע לקוסמטיקאיות ידע והכשרה בתחום הקוסמטיקה אשר יסייעו וישדרגו את טיפולי הפנים הקונבנציונליים. הקוסמטיקה הרפואית שמה דגש על תוצאות אמיתיות וכמו כן על שינוי משמעותי בעור הפנים.

הקוסמטיקה הרפואית מתרכזת בשלושה מישורים:

  • הזדקנות העור (אנטי אייג’ינג’)
  • פיגמנטציה
  • אקנה

טיפולי פנים – מטרה ושיטות עבודה

מטרת הקוסמטיקאית הרפואית היא לבנות מערך טיפול אינדיבידואלי המסובב על אבחון קליני ממוקד ומטרתו שיפור ושימור מראה עור הלקוח/ה.
קיים הבדל משמעותי בין קוסמטיקאית רפואית וקוסמטיקאית שאיננה רפואית, וזאת בהכשרתה בשיטת הטיפול, בפיקוח העבודה בתכשירים בהם היא יכולה ומוסמכת להשתמש וכמו כן בסוג אבחון העור ובחשיבה. קוסמטיקאית רפואית הינה בוגרת בית ספר לקוסמטיקה בשונה מכך קוסמטיקאית רפואית הינה בוגרת הכשרה במרכז לימודי רפואי מוכר.

שיטות העבודה הינן שונות ובעוד הקוסמטיקאית הרפואית תשתמש בשיטות להרגעה, פינוק וטיפול במרקמו החיצוני של העור, הקוסמטיקאית הרפואית תשתמש בשיטות שמטרתן הינן שינוי במבנה העור, ובמגמה לשפר את מרקם העור בצורה משמעותית לטווח ארוך ונראה לעין.

בעוד הקוסמטיקאית הרפואית מוכשרת לעבוד עם חומרים בעלי ריכוז קוסמטי אשר אינו יכול לפגוע בעור אולם גם אינו יכול לגרום לשינוי משמעותי. הקוסמטיקאית הרפואית מוכשרת ומוסמכת להשתמש בתכשירים פעילים, בעלי ריכוז חומרים גבוה הפועל על העור בהתאם לצורך הטיפול, חידוש העור, הבהרה, פיגמנטציה ועוד…
קוסמטיקאית רפואית אינה מסוגלת בהכשרתה לאבחן סוגי עור יותר מאשר שמן, רגיל, יבש, בעוד הקוסמטיקאית הרפואית תאבחן את עורך בצורה קלינית, תוך חשיבה דרמטולוגית ושימוש במכשור רפואי.

הקוסמטיקאית הרפואית תאבחן את עורך בצורה הספציפית ביותר ותדע להעניק לעורך את הטיפול הספציפי לו הוא זקוק. קוסמטיקאית רפואית הינה בעלת ידע קליני ושיטות עבודה מתקדמות אשר עברה השתלמויות וממשיכה להשתלב ולהתעדכן בידע הקליני ללא הפסקה.

טיפול פנים בנתניה אצל בר ויכמן

בר ויכמן קוסמטיקאית רפואית בכירה בעלת ידע וניסיון של מעל 17 שנה, מומחית בבעיות עור, אקנה, פיגמנטציה ואנטי אייג’ינג’ ומפתחת שיטת B.V.T אשר הינה שיטה ייחודית הנותנת מענה ממוקד לטיפולי פנים רפואיים.
בר ויכמן תדע לאבחן את סוג עורך בצורה הספציפית ביותר, ולתת לו את הטיפול המתאים עבורו, תוך התאמה ספציפית לתכשירים להמשך טיפול משלים בביתך.

הבטיחי לעורך את הטיפול המתאים ביותר, שילוב בין ידע -> טיפול -> תכשירים הוא השילוב המנצח והתאמתם לצרכי עורך זהו כבר הקסם של בר.
*רוצה לדעת עוד על השיטה הייחודית? צרי עימנו קשר כבר עכשיו, השאירי פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם.

רוצה לדעת עוד על השיטה הייחודית?

צרו עימנו קשר כבר עכשיו, השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם.

בקליניקה שלנו מגוון טיפולי יופי ואסתטיקה במכשור מקצועי ומתקדם

לברורים ופרטים נוספים השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן