מבצעים על הזרקות ובוטוקס
תורים אחרונים החודש

סל קניות

טיפול אנטי-אייגי'ינג

הצערת עור הפנים – אנטי אייג’ינג – טיפולים חדשניים המאפשרים לנו לעצור את הזמן ולהאט את קצב הזדקנות העור!

ככל שאנחנו מתבגרים ניכרים סימני הגיל על עור הפנים, רמת החומרים אשר אחראית למיצוק של העור פוחתת, הגמישות יורדת ויכולת ההתחדשות של תאי העור נמצאת אף היא בירידה, הגורמים הללו מביאים לכך, על עור הפנים שלנו יופיעו קמטי הבעה, כתמים, יובש ורגישות. מה ניתן לעשות? סדרת טיפולי אנטי איג’ינג להצערת עור הפנים – בואו נעצור את הזמן!

הצערת עור הפנים בנתניה – טיפול אנטי אייג’ינג ללא ניתוחים

רובנו, לא ששים לעבור תחת סכין המנתחים על מנת להיות יפים וצעירים יותר. האמת היא שכיום כבר אין צורך בכך, מאחר שמדע הקוסמטיקה התפתח כל כך בשנים האחרונות, כך שניתן כיום לבצע טיפולים רבים ומגוונים בשיטות אנטי אייג’ינג ללא צורך בניתוחים, כאבים או זמני החלמה והתוצאות? מהרגע הראשון!

מחקרים מעידים על כך שרק 20% מסימני הגיל כגון: יובש, רפיון, קמטים, כתמי שמש, גיל ופיגמנטציה הינם תולדה של התבגרות כרונולוגית, ואילו 80% מסימני הגיל הם תולדה של מכלול הנזקים הפנימיים והחיצוניים אליהם אנו חשופים במהלך חיינו. ובעיקר נזקי קרינת השמש. ניתן למזער ואולי אף למנוע כ-80% מהנזקים וזו בדיוק משמעות המונח אנטי אייג’ינג.

הצערת עור הפנים בנתניה – דגשים

1. שימוש יומיומי בתכשירי הגנה המכילים מסנן קרינה בדרגת 15 ומעלה .
2. הקפדה על טיפולי תחזוקה תיקון ומניעה באופן רציף ועקבי.

מעבר לכך, כיום באמצעות מכשור חדשני, אנו מציעים מגוון שיטות טיפול ומערך מוצרי טיפוח מתקדמים המאפשרים השגת תוצאות מיטביות במניעת הזדקנות מוקדמת של העור, בתיקון נזקים שכבר התהוו ובהפחתת מראה סימני גיל שכבר נראים לעין.

שימוש בתכשירי קוסמטיקה מתאימים מייצרים חידוש רקמות, עידוד יצירת תאים חדשים, עיבוי שכבת הדרמיס, מיצוק, הפחתת עומק הקמטים, הבהרת כתמים, לחות והזנה מתאימה.

הצערת עור הפנים – פתרונות קוסמטיים נוספים לשמירה על עור פנים צעיר

טיפולים קוסמטיים חדשניים לחידוש והצערת עור הפנים כגון: פוטו רג’וביניישן וטיפולי מזו רולר או דרמה רולר, טיפולים אלה דוחים את סכין המתנתחים, משפיעים באופן מיידי על מרקם עור הפנים ומשפרים באופן דרמטי את מראה העור. טיפולים אלה מעניקים לעור מיצוק, החלקת קמטוטים, הבהרת כתמים, טשטוש נימי קופרוז וצמצום נקבוביות מורחבות.

“תוצאה מיטבית לא ניתנת להשגה באמצעות שיטה אחת, תרפיה אחת או טיפול אחד ובוודאי שלא על ידי מוצר אחד. על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר בהפחתת מראה סימני גיל ובהקניית מראה צעיר יותר לעור, יש לשלב את היתרונות של השיטות השונות בהתאמה אישית למטרות טיפול אינדיבידואליות”

רוצה לדעת עוד על טיפולי הקליניקה?

צרי עימנו קשר כבר עכשיו, השאירי פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם.

בקליניקה שלנו מגוון טיפולי יופי ואסתטיקה במכשור מקצועי ומתקדם

לברורים ופרטים נוספים השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן