משלוח חינם ברכישה מעל 500 ש"ח לכל רחבי הארץ | למבצעי החודש לחץ כאן

סל קניות

הסרת שיער THR

שעווה, אפילציה, IPL, THR, לייזר? מתלבטים באיזו דרך להסיר שיער? אנחנו פה בכדי לייעץ לכם! כיום, קיימות שיטות רבות ומגוונות להסרת שיער, כמו כן מכשירים שונים המספקים תוצאות שונות, בואו נעשה קצת סדר בבלגן.

השאירו פרטים ונדבר ממש בקרוב..

הסרת שיער THR

קיימות כיום שיטות רבות להסרת שיער, המובילה והחדשנית ביותר היא הסרת שיער THR. טכנולוגיה אשר פותחה באופן פרטי ולפי דרישת השוק הישראלי. הסרת שיער THR, משלבת בין טיפול מהיר ואלחוש עמוק במקביל. בעלת תוצאות מהירות והתאמה למגוון רחב יותר של סוגי שיער.

בכדי להבין כיצד פועלת הטכנולוגיה חשוב לדעת קודם כיצד עובד גופנו בתהליך הסרת השיער. השערה הינה גוף עשוי קרטין הנוצר על ידי האפידרמיס. תפקידיה העיקריים הנם בחימום הגוף והגנה מכאנית. מספר הזקיקים בגוף נקבע באופן מוחלט כבר בשלב העוברי. לשערה יש קיום מחזורי: תקופת גדילה ולאחריה, תקופת מנוחה ולאחר מכן התנתקות מהשורש ונשירה. משך מעגל חיי השערה, ואחוז השערות המצויות בשלב הצמיחה וההתנתקות בכל רגע נתון, משתנים לפי האזור. גם צפיפות השערות וקצב צמיחתן משתנים. בבסיס כל זקיק שערה קיימים בדרך כלל , עוד שני זקיקים אשר אינם פעילים.

בעת טיפול הסרת שיער THR , נספגת אנרגיית האור בפיגמנט המלנין (צבע השערה) אשר מטענו גבוה ביותר בשלב הגדילה, האנרגיה מומרת לאנרגיית חום היוצרת קרישת חלבון בזקיק והורסת את זקיקי השיער על כן, חשוב מאד לחזור מספר פעמים על טיפול הסרת שיער THRוישנה חשיבות רבה לרצף אחיד בין טיפול וטיפול.

 למי מתאימה הסרת שיער ב-THR?

לנשים וגברים כאחד החל מגיל 16 (בליווי הורה ובאישורו). כל לקוח ולקוחה ימלאו לפני תחילת הטיפול שאלון רפואי וטופס הסכמה לטיפול. בעלי גוון עור לבן עד חום ושיער שחור עד שטני.

הסרת שיער THR בנתניה – בעת שיזוף או בקיץ

לעיתים רבות עולות השאלות:

  • מדוע איני יכולה לעשות טיפול על עור שזוף?
  • מה ההבדל בין עור שזוף לכהה?
  • כמה זמן לאחר שיזוף ניתן לעשות טיפול הסרת שיער THR?

קיים קשר מהותי בין גוון העור להסרת שיער. פעולות המכשיר להסרת שיער THR מבוססת על עיקרון בסיסי של קליטת אור בפיגמנט. משמעות הדבר היא, שאנרגיית אור הנפלטת מהמכשיר נספגת במקומות עשירים בפיגמנט כהה. לכן התנאי הבסיסי להסרת שיער הוא שהשיער יהיה בגוון שחור או חום על מנת שיקלוט אור במידה מספקת להוליכו אל שורש השערה.

הפיגמנט ש”צובע” את השערה נקרא מלנין, ופיגמנט זה קיים גם בשכבות העור שלנו. אדם עם עור כהה הוא זה שבעורו יש כמות רבה של מלנין, לעומת אדם בהיר יותר, שאצלו קיימים תאי מלנין במידה מועטה. המלנין הקיים בעורנו מצוי בשכבות עמוקות של העור. בעבר מכשירי הסרת השיער השונים לא היו מסוגלים לטפל בבעלי עור כהה מחשש שהעור יקלוט אור במידה רבה ותיגרם כוויה. אולם כיום פותחה טכנולוגיה חדשה להסרת שיער המצוידת במנגנוני קירור וטכנולוגיה ייחודית המאפשרים טיפול בטוח בכהי עור.

כיצד מבוצעת הסרת שיער THR לבעלי גוון עור כהה?

בזמן ששכבת העור החיצונית מתקררת, (קצה השערה שנמצא מתחת לפני העור מתחמם מעט אולם שיא החום מתרחש רק כעבור אלפיות שנייה אחדות, כאשר מרבית השערה והזקיק שלה סופגים את החום).

מהו ההבדל בין עור כהה לעור שזוף בטיפולי הסרת שיער THR?

כאשר אדם נחשף לשמש, תאי המלנין יוצרים עודף מלנין המצטבר קרוב לאפידרמיס ( השכבה החיצונית של העור). הפיגמנט הזה יוצר את אפקט השיזוף. קרן אור אינה יודעת להבחין בין פיגמנט של שיער ופיגמנט של עור, ולכן עור שזוף יקלוט את מירב אנרגיית האור ותיווצר כוויה. אפקט הקירור הקיים במכשיר הTHR לא יועיל כאשר כמות כה גדולה של מלנין נמצאת על פני השטח, והחום שייספג במלנין של העור יביא לכוויה. מסקנה: ההבדל מצוי בכמות הפיגמנט ובמיקומו. בעור שזוף  הפיגמנט נמצא בשכבות חיצוניות ובכמות רבה אשר הופכת את הטיפול למסוכן ובלתי רצוי.

האם אפשר להשתזף לאחר טיפול הסרת שיער THR?

אין כל מניעה לצאת לשמש לאחר שהעור נרגע . רצוי להמתין מספר ימים ולהגן על העור עם מסנני קרינה. יחד עם זאת חשוב לזכור כי החשיפה לשמש עלולה לדחות את הטיפול הבא.

יתרונות הסרת שיער THR

  • טיפול מהיר יותר הלוקח מחצית הזמן מטכנולוגיות אחרות.
  • ידית קירור בעומק של 0-5 מעלות צלזיוס.
  • אילחוש כמעט ללא כאבים.
  • שילוב אנרגיות להגברת תוצאות.
  • תוצאות החל מהטיפול הראשון.

בר ויכמן, בעלת הקליניקה לאסתטיקה רפואית בנתניה דוגלת בסטריליות וניקיון ללא פשרות, מכשירנו מחוטים לאחר כל טיפול וכמו כן הטיפול מבוצע עם כפפות לשמירת ההיגיינה. גם הבטיחות חשובה לנו מאד ולכן הטיפול מבוצע בליווי משקפיים מיוחדים המגנים על העיניים. מכונת הTHR הינה בעלת אישור של הFDA ובאישור משרד הבריאות, מטופלת במעקב תמידי למען ביטחון המטופל.

הסרת שיער המלצות

בר ויכמן בתקשורת
מרגישות יופי - 20.2.22
תכנית הבוקר בקשת - 22.2.21
משפחה שכזאת - 22.2.21

הסרת שיער

הסרת שיער THR

הסרת שיער THR קיימות כיום שיטות רבות להסרת שיער, המובילה והחדשנית ביותר היא הסרת שיער THR. טכנולוגיה אשר פותחה באופן פרטי ולפי דרישת השוק הישראלי. הסרת

קרא עוד »
מכון שיזוף - שיזוף במכונה

הסרת שיער IPL

הסרת שיער IPL היא שיטה העושה שימוש בהבזקי אור חזקים (בדומה לפלש של מצלמה אך באורכי גל מסוימים, כפי שיתואר בהמשך), מדובר בשיטה חדשה יחסית המשלבת יתרונות של שיטות נוספות להסרת שיער לצמיתות העושות שימוש באור, דהיינו הסרת שיער בלייזר וכן הסרת שיער באינפרה אדום.

קרא עוד »

אפילציה

מהי אפילציה ? אפילציה היא שיטת הסרת שיער באמצעות מחט חשמלית החודרת אל שורש השערה ובאמצעות סגירת מעגל חשמלי בפולסים חשמליים “משמידה” את שורש השערה כך

קרא עוד »

בקליניקה שלנו מגוון טיפולי יופי ואסתטיקה במכשור מקצועי ומתקדם

לברורים ופרטים נוספים השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

מבצע במחלקת הסרת שיער בלייזר

טיפול ראשון

חינם!

הבטיחו את מקומכן

דילוג לתוכן