מבצעים על הזרקות ובוטוקס
תורים אחרונים החודש

סל קניות

הסרת שיער בשעווה לנשים+גברים+ילדים

הסרת שיער בשעווה הינה שיטה עתיקה ורבת היסטוריה המיועדת לנשים, גברים ונוער. חשוב לדעת בידיי מי להפקיד את גופך, לא כל אחד יכול להסיר שיער בשעווה אפילו שזה נראה עניין של מה בכך, לשעווה גם תופעות לוואי שעלולות לקרות במידה ואין ניסיון רב כגון: שטפי דם, כוויות אשר לוקח להם זמן לעבור וחלקם אף ישאירו סימן לזמן רב, כשאר הינך מגיע/ה לקליניקה המבצעת הסרת שיער בשעווה חשוב לדעת באיזו שיטה היא מבוצעת, שנות ניסיון המטפלת ומיומנותה.

בקליניקה של בר ויכמן נתניה תוכלו ליהנות ממטפלות מנוסות אשר הוכשרו להסרת שיער בשעווה ובעלות ניסיון של שנים המקפידות על אסתטיקה, ניקיון וביטחון המטופלות.

הסרת שיער בשעווה , מתאימה לנשים ולגברים כאחד, בקליניקה שלנו נשים מטופלות בשעווה בכל חלקי הגוף וגברים עד קו המותן והרגליים בלבד. בשנים האחרונות עולה המודעות הן בקרב נשים והן בקרב גברים להסרת השיער המיותר בגוף לנשים גם בחלקים האינטימיים ולשם כך נדרשת רגישות רבה הן ברמת המקצועיות והעדינות הפיזית והן ברמה הנפשית של מניעת מבוכה בין מטפלת למטופלת ודיסקרטיות עליונה מצד המטפלת.

הסרת שיער בשעווה , מתאימה אף לנערים ונערות בגיל ההתבגרות בו ההורמונים משתוללים וכמו כן גם שיערות הגוף המתחילות לצמוח וגורמות למבוכה רבה בגיל כזה, היתרון בקליניקה של בר ויכמן הינו בניסיון הרב הרגישות והעדינות למטופלים, כל הטיפולים נעשים בחדר פרטי ואינטימי הנותן הרגשה יותר טובה למטופל/ת ומפחית חששות וחרדות הקיימים בתחילת הטיפול.

בקליניקה של בר ויכמן תוכלו ליהנות מהשעוות הכי איכותיות וברמה הכי גבוהה בעולם הקוסמטיקה, השעווה היא מתוצרת צרפת ונקראת ” שעווה קרה” (למרות שאין הכוונה לטמפרטורה שלה) והיא משמשת לטיפול באזורים גדולים, השימוש בה נעשה ברצועות נייר איכותיות ומקצועיות. השעווה מכילה חומרים טבעיים בלבד ומכונה “שעוות שוקולד”, כל שלב ממהלך הטיפול מוסבר תוך שימת דגש וערנות לרצונותיו של המטופל/ת בזריזות אך ברגישות שהם קריטיים להצלחת הטיפול.

מאות לקוחות מרוצים החוזרים פעם אחר פעם לטיפולי הסרת שיער בשעווה נתניה מעידים על תחושה ביתית, חמה, נעימה ומשפחתית המפחיתה את חרדתם והופכת כל טיפול לנעים יותר, פשוט וקל.

אתם מוזמנים ליהנות מצוות אדיב, מקצועי, עדין ומיומן לטיפול מושלם באווירה רגועה ושלווה תוך שימת דגש על מקצועיות ולבביות ללא פשרות.

רוצה לדעת עוד על טיפולי הקליניקה?

צרי עימנו קשר כבר עכשיו, השאירי פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם.

בקליניקה שלנו מגוון טיפולי יופי ואסתטיקה במכשור מקצועי ומתקדם

לברורים ופרטים נוספים השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן