משלוח חינם לכל רחבי הארץ | מחירים מיוחדים לרגל המצב על חומצה היאלורונית, בוטוקס ורדיאס

סל קניות

המסת שומן בקור Cryo

כל הפרוצדורות הרפואיות בקליניקה של בר ויכמן, מבוצעות על ידי רופא מוסמך ובאמצעות חומרי המילוי הטובים ביותר הקיימים כיום בישראל, אני מזמינה אותך לפגישת ייעוץ על מנת להתאים עבורך את הטיפול המדויק ביותר ובכך להגשים את חלומך ולחזור כמה שנים אחורה בזמן, כי מי לא חולם על עור מתוח, חיוני, מלא וללא קמטים?!

השאירו פרטים ונדבר ממש בקרוב..

המסת שומן בקור Cryo

הצרת היקפים התאפיינה עד היום בהליך כירורגי לא פשוט הכולל בחובו הרדמה והחלמה ממושכת. אחד הטיפולים היותר מדוברים כעת בעולם מאז המצאת השיטה על ידי מדענים אמריקאים הינה, הקפאת שומן בקור – קריוליפוליזיס, מונח המשלב “Cryo”  עם “Lipolysis” כלומר, שילוב של קירור עם פירוק כימי של תאי השומן.

הנחת היסוד העומדת בעינה, שתחת תנאים מבוקרים בקפידה תאי שומן תת עוריים פגיעים יותר מרקמה סובבת. כיוון שבאופן טבעי תאי שומן פגיעים יותר לקור, הקירור הממושך גורם להרס תאי השומן ללא כל פגיעה בשכבות הסמוכות. תאי השומן נכנסים לתהליך אפופטוזי – מוות תאי מתוכנת.

תהליך הקפאת שומן הינו תהליך ביולוגי טבעי ללא כל השפעה שלילית על הגוף, השומן המומס בטיפול מופרש מהגוף דרך מערכת הלימפה (מערכת המוליכה נוזלים ותאים מהרקמה לכלי דם כאשר הפסולת לבסוף מופרשת דרך דרכי השתן) תוך פרק זמן שנע בין 3-6 חודשים.

הקפאת שומן בקור נחשבת לאחד מהתהליכים הנפוצים והמתקדמים ביותר להצרת היקפים, בה מתבצעת המסת שומן בדרך שאיננה פולשנית באמצעות קירור מקומי מבוקר ולא פולשני של שכבת שומן.

כיצד מתבצע תהליך הקפאת השומן?

טיפול הקפאת שומן מתבצע בעזרת מכשיר ה-CRYO, המעביר קור בעזרת ידיות לתאי השומן תחת העור, ידיות המכשיר יונקות את מצבורי השומן ומקררות את תאי השומן, הטמפרטורה הנמוכה גורמת לתאים להתכווץ והופכת אותם לנוזל המופרש דרך דרכי השתן.

כתוצאה מכך מספרם של תאי השומן הקיימים באזור מסוים קטנים בצורה ניכרת ובכך נוצר צמצום בהיקפים.

למי מתאים הטיפול?

רבים חוששים מהתערבות ניתוחית והסיכונים הכרוכים בה, לכן תהליך המסת שומן בקור היא הפתרון האידיאלי עבור אלו המחפשים טיפול בטוח, אפקטיבי ושאינו פולשני. טיפול המסת השומן בקור מתאים לגברים ונשים הסובלים ממצבורי שומן באזורים כגון: בטן, מותניים, ירכיים, ישבן, גב, וידיים.

הטיפול אינו מתאים לאנשים הסובלים מעודף משקל גבוה.כמו כן, הטיפול לא מתאים לאנשים עם בעיות בזרימת הדם כתוצאה מסוכרת, בעיה בקרישת דם, הריון והנקה, אלרגיה לקור וצלקות טריות (פחות משנתיים)

במה שונה שיטת הקפאת שומן משיטות אחרות?

  • המסת שומן בקור מתבצעת בתנאי קליניקה (ולא חדר ניתוח) ולא נדרשת הרדמה כללית.
  • הטיפול איננו פולשני, כלומר, אין מעורבות של חיתוך או החדרה כלשהי לגוף) ולא נדרשת הרדמה כללית.
  • לשיטות אחרות הגורמות למוות תאי השומן (למשל: בחום,בגלי קול בעלי עוצמה גבוהה או הזרקות כימיות) עלולות להיות השלכות על תאים אחרים או רקמות אחרות (תאי כלי דם, תאי עצב) פרט לתאי השומן.

בשיטת הקפאת השומן בקור הנזק לתאי השומן ממוקד לתאים אלה בלבד.

מה ההבדלים בין ירידה במשקל כתוצאה מדיאטה לבין איבוד שומן?

קיימת תפיסה שגויה כי ירידה במשקל ואיבוד שומן הם שני שמות לאותו תהליך שהגוף עובר, אך למעשה אלה הם שני תהליכים שונים לגמרי. כאשר אנו יורדים במשקל כך גם תאי השומן בגופנו קטנים (קטנים ולא נעלמים), מנגד מספר תאי השומן נשאר אותו הדבר בדיוק וברגע שהגוף יעלה במשקל שוב יגדלו חזרה תאי השומן שהיו קיימים מלכתחילה.

בשונה מירידה במשקל, בתהליך המסת שומן בקור אנו מקפיאים את תאי השומן באזור המטופל ולכן מספר תאי השומן בגוף קטן ובכך נוצר מצב שבו יש לנו פחות תאי שומן משהיו. בניגוד לניתוחים להסרת עודף משקל, בטיפול המסת שומן (הקפאת שומן), תאי השומן שנחשפו לקור נעלמים לצמיתות באותם אזורים שטופלו.

כמה ס”מ מההיקף ניתן להוריד?

ניתן להוריד עד 4 ס”מ מההיקף כאשר ההליך מורכב מסדרה קצרה של טיפולים (עד 4 טיפולים), חשוב לנו לציין בפניכם כי גוף האדם שונה אחד מהשנייה וככזה כך גם התוצאות שכל אחד מקבל.

לאילו אזורים מתאים הטיפול?

ישנם מצבורי שומן בגוף שאנשים התרגלו לחיות איתם ויש דרך כה פשוטה להפטר מהם ולחיות באיכות חיים ובביטחון עם הגוף שלנו.

האזורים המיועדים לטיפול בהמסת שומן הינם: אזור הבטן, הידיים, רגליים,ישבן, ומותניים.

לאחר כמה זמן רואים תוצאות?

את התוצאה לא רואים מיד לאחר סיום הטיפול, הסיבה לכך נעוצה בעובדה כי הטיפול פוגע בתאי שומן (באזור המטופל) וגורם לפירוקם. לאחר הטיפול, תאי השומן עוברים תהליך של תמותה ומערכת הלימפה מפנה את תאי השומן שהוקפאו מחוץ לגוף תוך מספר שבועות בלבד.

האם התוצאות נשמרות לאורך זמן?

 בטיפול המסת שומן מתבצע הרס של תאי שומן באזור המטופל, כיוון שלגוף האדם מספר תאי שומן קבוע, מרגע שנהרס תא שומן הוא לא יחזור עוד. עם זאת, חשוב לציין מספר דברים, תאי השומן שנהרסו אומנם לא ישובו, אך כאשר אדם צורך תפריט רווי שומן ואינו שומר על תזונה נכונה, השומן הנכנס לגוף יעבור למקומות אחרים.

אזי, אנו ממליצים לשלב את הטיפול תוך כדי התמקדות בבריאות ותזונה נכונה.

מהו תהליך טיפול הקפאת השומן?

לאחר שהמטופל מאובחן על ידי מטפלת מוסמכת ונמצא מתאים מתחילים בטיפול. אורך הטיפול לאזור הינו כ-70 דקות. בתום טיפול המסת השומן ייתכן כי יופיעו סימנים אדומים באזור המטופל כתוצאה מהוואקום, דבר נורמאלי בהחלט אשר יחלוף לאחר מספר שעות. בתום הטיפול ייקבע למטופל תור לטיפול המשך כעבור שבועיים בשיטת בר ויכמן. זהו טיפול הכולל שימוש בגלי אולטרסאונד וגלי רדיו (RF). הטיפול הינו נעים וקצר כ-20 דקות). מטרת הטיפול הינה להמשיך את תהליך פירוק השומן שבוצע בטיפול הראשון ע”י גלי אולטרסאונד, ומיצוק העור באזור המטופל ע”י גלי הרדיו. על מנת לראות תוצאות מיירביות מומלץ לבצע 4 טיפולי הקפאת שומן הכוללים גם את הטיפול המשלים (אולטרסאונד וגלי רדיו). אולם לא ניתן לבצע יותר מ- 4 טיפולים בשנה זאת בשל התרגלות תאי השומן לקור היוצר חוסר אפקטיביות בטיפולים. על הגוף לנוח כשנה בין סדרת טיפולים אחת לשנייה. כמו כן ניתן לבצע טיפולי הקפאת שומן באזורים אחרים.

שיטת העבודה בקליניקה של בר ויכמן הינה ייחודית ובעלת תוצאות הנראות לעין אולם חשוב לציין כי נדרשת סבלנות וכי לא ניתן לראות תוצאות מיד לאחר הטיפול זאת בשל פעילות ביולוגית המתרחשת, בה הגוף מפנה באופן טבעי ומבוקר את תאי השומן ללא תופעות לוואי.

בר ויכמן בתקשורת
מרגישות יופי - 20.2.22
תכנית הבוקר בקשת - 22.2.21
משפחה שכזאת - 22.2.21

רפואה אסתטית

טיפול פוטורג'וביניישן

טיפול החדרת לחות – MULTY SYSTEM

טיפול החדרת לחות – MULTY SYSTEM החדרת לחות קוסמטית תעניק לכל סוג עור החייאת לחות מיידית, באמצעות שימוש מושכל במיטב החומרים והטכנולוגיות החדישות ביותר. החדרת

קרא עוד »
טיפול פוטורג'וביניישן

פרקשנל Pure Plus

טיפול חדשני ביותר למיצוק והחייאת העור. טיפול זה בא להחליף את טיפולי הפילינג העמוק, אולם בשונה מן הפילינג העמוק אינו חושפני ופולשני. יתרונו העיקרי הוא כי אינו חושף את שכבות העור הפנימיות לזיהום, תופעות הלוואי הינן מזעריות. טיפול הפרקשנל הינו זרז משמעותי בתהליך סידור סיבי הקולוגן והאלסטין ובמהלכו בנייתם מהירה יותר.

קרא עוד »
טיפול מזותרפיה בנתניה - סקין בוסטר מזותרפיה

RF NECK

טיפול בגלי רדיו RF לפנים מתבצע באמצעות מכשיר הפיור פלוס ונועד להשיג שינוי בטקסטורת העור והשגת עור בעל מרקם אלסטי, אחיד ומלא על ידי שימוש בטכניקת גלי רדיו חדשנית. התוצאות מיידיות והמחמאות לא יאחרו להגיע.

קרא עוד »

RF GLOW – טיפול במיצוק העור לפנים בגלי רדיו

הטיפול החדשני ביותר אשר פותח בשנים האחרונות הינו טיפול המסת שומן באמצעות גלי רדיו (RF) או בשמו בעולם האסתטיקה “בודי טייט”. הטיפול מעניק פתרון מוצלח וטוב ללא תופעות לוואי מיוחדות, למצבורי שומן נקודתיים בגוף ובנוסף ממצק ומחטב את העור.

קרא עוד »

בקליניקה שלנו מגוון טיפולי יופי ואסתטיקה במכשור מקצועי ומתקדם

לברורים ופרטים נוספים השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן