משלוח חינם לכל רחבי הארץ | מחירים מיוחדים לרגל המצב על חומצה היאלורונית, בוטוקס ורדיאס

סל קניות

גבות בשיטת השיערה

בר ויכמן, בעלת ניסיון של מעל 25 שנה בתחום המיקרופגמטציה (האיפור הקבוע), טכנאית מומחית להדגשת תווי פנים אשר תלווה אותך עד לקבלת התוצאה האולטימטיבית עבורך!

השאירו פרטים ונדבר ממש בקרוב..

איפור קבוע בשיטת השערה – כיצד מבוצע?

בשיטת עבודה זו יתבצע האיפור קבוע בגבות באמצעות מחט חשמלית הדומה לזו של ההצללה, אולם הטכנאית תשתמש במחט דקה יותר בכדי לדמות כמה שיותר את האיפור הקבוע בשיטת השערה לשערות הגבה הטבעית.

לצורך איפור קבוע ככלל ואיפור קבוע בשיטת השערה בפרט, עובדת בר ויכמן עם מכונה גרמנית מהחדישות והמתקדמות ביותר בעולם הקוסמטיקה, המכונה מספקת תוצאות מדויקות באמצעות תוכנה ייחודית המותאמת לאיפור קבוע מסוג זה. כמו כן, הצבעים הינם באיכות הגבוה ביותר ובעלי פיגמנט מיוחד אשר לא ישנה את גוונו לאפור או כחול או כתום במהלך הזמן והשנים. בר ויכמן, מקפידה על סטריליות ללא פשרות על מנת שלקוחותיה יהנו מטיפול בסטנדרטים הגבוהים והמחמירים ביותר!

איפור קבוע בשיטת השערה – במה שונה מהצללה?

טכניקת איפור קבוע בשיטת השערה יוצרת שערה שלעין נראית שערה אמיתית ומדמה גבה יותר טבעית ועדינה בניגוד להצללה היוצרת מראה יותר בולט ודומיננטי בגבות. ישנן נשים אשר יעדיפו את המראה הדומיננטי יותר מאשר המראה העדין ולשם כך יש לבצע ייעוץ מקדים עם בר ויכמן לצורך הגעה לתוצאה הרצויה.

 מהלך הטיפול-

הרדמה באמצעות אלחוש של אזור הגבה, לאחר מכן תבצע הטכנאית את האיפור הקבוע בהתאם למסוכם בייעוץ המקדים ובאמצעות הטכניקה המתאימה ביותר ללקוחה לשביעות רצונה. משך הטיפול הוא לערך כשעה.

אחד היתרונות העיקריים של איפור קבוע בשיטת השערה הוא שהגבה נראית טבעית לחלוטין, העור נשאר במצבו הטבעי וההחלמה הינה מהירה ומיידית (רמת הפגיעה בעור היא שטחית ומינימאלית).

 למי מיועדת שיטת איפור זו?

איפור קבוע בשיטת השערה מתאים לכל אישה אשר שמה לה לדגש את מראה הפנים ככלל ואת הגבות בפרט, גבות מעוצבות באופן קבוע ובכל שעות היום הוא הצורך הבסיסי של כל אחת מאיתנו. השיטה מיועדת גם לנשים בעלות שיער גבה דליל ובעיקר לאלה אשר נותרו ללא שיער בגבות.

את הגבה תעצב בר ויכמן באופן אישי עם הלקוחה תוך התחשבות במבנה פניה וגוון עורה הטבעי. הגבות משמשות כמסגרת לעיניים, התאמה נכונה של מבנה הגבה ללקוחה הוא המיומנות של טכנאית האיפור הקבוע. העין האנושית יודעת לזהות פנים יפות באמצעות מספר גורמים: פרופורציות היוצרות הרמוניה, צבע וסימטריה. באמצעות הדגשת תווי פנים ניתן להפוך את פנינו למלאות ורעננות הרבה יותר.

בר ויכמן, בעלת ניסיון של מעל 25 שנה בתחום האיפור הקבוע כלל ואיפור קבוע בשיטת השערה בפרט, טכנאית מומחית להדגשת תווי פנים אשר תלווה אותך עד לקבלת התוצאה האולטימטיבית עבורך! 

המלצות

בר ויכמן בתקשורת
מרגישות יופי - 20.2.22
תכנית הבוקר בקשת - 22.2.21
משפחה שכזאת - 22.2.21

עיצוב גבות

עיצוב גבות

הגבות שלנו הן כמו כרטיס הביקור שלנו, יחד עם העיניים, הפה והאף, יחד מתגבשת לה תמונה של מי שאנחנו. לגבה יש תכונה פסיכולוגית שמשפיעה על

קרא עוד »

עיצוב גבות בשיטת B.V

הגבות משמשות כמסגרת לעיניים, התאמה נכונה של מבנה הגבה ללקוחה הוא המיומנות של טכנאית האיפור הקבוע. העין האנושית יודעת לזהות פנים יפות באמצעות מספר גורמים: פרופורציות היוצרות הרמוניה, צבע וסימטריה. באמצעות הדגשת תווי פנים ניתן להפוך את פנינו למלאות ורעננות הרבה יותר.

קרא עוד »

גבות בשיטת הצללה

מהי שיטת ההצללה? שנים רבות שאיפור קבוע גבות הצללה מלווה אותנו בעולם היופי והקוסמטיקה וגם הוא עבר לא מעט שינויים והתקדמות בפיתוח, אם זה בשינוי

קרא עוד »

בקליניקה שלנו מגוון טיפולי יופי ואסתטיקה במכשור מקצועי ומתקדם

לברורים ופרטים נוספים השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן