מבצעים על הזרקות ובוטוקס
תורים אחרונים החודש

סל קניות

אפילציה

מהי אפילציה ?

אפילציה היא שיטת הסרת שיער באמצעות מחט חשמלית החודרת אל שורש השערה ובאמצעות סגירת מעגל חשמלי בפולסים חשמליים “משמידה” את שורש השערה כך שלא תצמח שוב. אפילציה היא השיטה היעילה ביותר להסרת שיער ובעלת תוצאות מדהימות, אחוזי הצלחה גבוהים וארוכי טווח

 אופן הטיפול-

אפילציה מתבצעת על ידי אפילטורית מקצועית ומוסמכת אשר עברה הכשרה מתאימה לשימוש וטיפול במכשיר זה. המחט החשמלית המשמשת לאפילציה הינה דקה ומיועדת לאזור המטופל, היא מוחדרת אל זקיק השערה ומעבירה זרם חשמלי שתפקידו לצרוב את ששורש השערה ובכך לנתק ולמנוע צמיחה מחודשת של השערה. הטיפול באפילציה מצריך סדרת טיפולים לתוצאות מוכחות !

 אזורי הטיפול להסרת שיער לצמיתות-

אפילציה מותרת ברוב חלקי הגוף למעט נחיריים ופנים האוזן בהם יש לנקוט בזהירות מרבית.

 למי מתאימה שיטת טיפול זו-

אפילציה מתאימה לנשים (נשים בהריון באישור רופא בלבד), גברים, נוער ולבעלי שיער לבן, בלונדיני או ג’ינג’י. כמו כן, כטיפול משלים ללייזר באזור הפנים, עצמות הלחיים ובין הגבות

מהות הטיפול-

אפילציה נועדה להסרת שיער פלומתי בהיר או לבן (הוכחה כיעילה מאוד למטופלים אשר שערם לא הוסר לחלוטין בלייזר או IPL).

 תופעות אפשריות בתום הטיפול-

לאחר הטיפול באפילציה עלולות להופיע תופעות כגון: אדמומיות קלה או צריבה באזור המטופל. טיפול נכון ומקצועי תוך הקשבה להוראות המטפלת יביא לתוצאות הרצויות וללא תופעות לוואי.

הטיפול באפילציה אינו מסוכן וללא תופעות לוואי למעט האפשרות לגירוי העור וגלדים כתוצאה מכניסת המחט המטופלים בטווח של יום – יומיים באמצעות חיטוי וטיפול מתאים בבית.

בקליניקה של בר ויכמן השוכנת ברחוב אקסודוס 1 ב’, נתניה, תתקבלו על ידי אפילטורית מומחית שתלווה אתכם בכל מהלך הטיפול עד לקבלת התוצאה הרצויה. הטיפול מהיר ואפקטיבי והתוצאות לא יאחרו להגיע כבר מהטיפול הראשון!

רוצה לדעת עוד על טיפולי הקליניקה?

צרי עימנו קשר כבר עכשיו, השאירי פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם.

בקליניקה שלנו מגוון טיפולי יופי ואסתטיקה במכשור מקצועי ומתקדם

לברורים ופרטים נוספים השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן