משלוח חינם לכל רחבי הארץ | מחירים מיוחדים לרגל המצב על חומצה היאלורונית, בוטוקס ורדיאס

סל קניות

אודות

BAR VAICHMAN CLINIC

אודות בר ויכמן

בר ויכמן מנכ"לית ובעלת הקליניקה "בר ויכמן", מייסדת מוצרי "וואדר", החלה את דרכה בתחום הקוסמטיקה והאסתטיקה הרפואית לפני 25 שנה. בעשיה ולמידה מתמדת היא פענחה שיטות ייחודיות ומוכחות שקידמו אותה למובילה בתחום הקוסמטיקה והאסתטיקה הרפואית.

 כיום האמונות והשיטות שלה משורשות בקליניקה ובמוצריה כשהיא מהווה עמוד תווך אשר מוביל כל טיפול, מוצר ושירות. הקו המנחה היה ועודנו, מתן מענה שלם לכל פונה החל ממתן יעוץ והכוונה, דרך פריסת כל מגון האפשרויות בהתאמה אישית ועד למתן כל הפתרונות האסתטיים, הבטוחים והמתקדמים ביותר.

הקליניקה עצמה הוקמה בשנת 2015 תחת הקפדה רבה בבחירת צוות מומחים אשר עברו הכשרה מיוחדת כדי שיוכלו להגשים את השיטות הייחודיות של בר, שכן הן המרכיב הנחוץ להשיגם של הטיפולים אשר מבדלים אותם מטיפולים סטנדרטים.
הייחודיות שלנו באה לידי ביטוי באופן תכניות הטיפולים המקדמים, ע״י מכשור וחומרי ההזרקה המובילים בעולם, בנוסף לכך הטיפולים מתבצעים בשילוב מוצרי VADER מבית בר וייכמן המכילים את ההרכב הייחודי של פרי הדרגון לשימור תוצאות ההזרקות.

בקליניקה קיים מגוון רחב של טיפולים החל מטיפולי יופי וזוהר, הסרת שיער, הקפאת שומן,  טיפולי אקנה, אנטי אייג'ינג, RF, HIFU ועד טיפולי פיסול פנים, בוטוקס, עיבוי ופיסול שפתיים, פיסול אף, קו לסת ועוד.
הטיפולים בקליניקה מתאימים לנשים וגברים בכל הגילאים.

כל טיפול בקליניקה מתחיל בפגישת היכרות דיסקרטית עבור ייעוץ והתאמה על ידי בר עצמה,
בהמשך, התאמה ובניית תוכנית טיפולים מותאמת עבור הלקוח/ה.
כל תכנית משלבת טיפולים במכשור מתקדם והתאמת מוצרים ייחודיים שפותחו במיוחד עבור טיפולים קוסמטיים, הזרקות ופגמים.
ליין המוצרים הייחודי – "וואדר": המוצרים מותאמים לצורך של הטיפולים עצמם ובהם יד ביד איתם כך שמתקבלת תוכנית שמתחילה מהטיפול בקליניקה עד להמשך טיפול בבית עד לקבל תוצאה מירבית ושימור תוצאות הטיפול.
אחד העקרונות החשובים עבור בר בקליניקה הוא היחס האישי והליווי הצמוד. ליווי לאורך כל תכנית הטיפולים מייצרת דיוק, והתאמה של התכנית לקצב השיפור והתוצאות.

הקליניקה הוקמה במטרה לספק טיפולים מקצועיים עם חומרים מתקדמים מפסגת הטכנולוגיה של עולם היופי וכל זה על מנת להעניק איכות חיים, חיוניות ובטחון בד האסתטי של החיים.
קרא עוד
הטיפולים בקליניקה מועברים ע"י צוות מומחים לרפואה אסתטית וקוסמטיקאיות שעברו הכשרה מיוחדת לשיטה הייחודית של בר וייכמן.
הייחודיות שלנו באות לידי ביטוי באופן תכניות הטיפולים המקדמים ע״י מכשור וחומרי ההזרקה המובילים בעולם. 
הטיפולים מתבצעים בשילוב מוצרי VADER מבית בר וייכמן המכילים את ההרכב הייחודי של פרי הדרגון לשימור תוצאות ההזרקות.
בר ויכמן, קוסמטיקאית פרא רפואית כבר למעלה מ 20 שנים ובעלת ניסיון רב בתחום האסתטיקה והקוסמטיקה המתקדמת. 
בקליניקה קיים מגוון רחב של טיפולים החל מטיפולי יופי וזוהר, הסרת שיער, הקפאת שומן,  טיפולי אקנה, אנטי אייג'ינג, RF, HIFU ועד טיפולי פיסול פנים, בוטוקס, עיבוי ופיסול שפתיים, פיסול אף, קו לסת ועוד. 
הטיפולים בקליניקה מתאימים לנשים וגברים בכל הגילאים. 
כל טיפול בקליניקה מתחיל בפגישת היכרות, ייעוץ והתאמה על ידי בר וייכמן.
בהמשך, התאמה ובניית סדרות טיפולים בשילוב מכשור וטכניקות מתקדמות. 
כל תכנית משלבת טיפולים במכשור מתקדם והתאמת מוצרים ייחודיים שפותחו במיוחד עבור טיפולים קוסמטיים, הזרקות ופגמים. 
ליין המוצרים הייחודי  – VADER, מבית בר וייכמן, מאפשר המשך טיפול, קבלתתוצאה מירבית ושימור  תוצאות הטיפול לאורך זמן.
אחד העקרונות החשובים עבור בר בקליניקה הוא היחס האישי והליווי הצמוד. ליווי לאורך כל תכנית הטיפולים מייצרת דיוק, והתאמה של התכנית לקצב השיפור והתוצאות. 
תמיד חלמת על שינוי? אצלנו תוכל/י להגשים את כל החלומות!
הצצה לקליניקה
אסתטיקה רפואית

הטיפולים בקליניקה מעוברים על ידי צוות מומחים לרפואה אסתטית וקוסמטיקאיות שעברו הכשרה מיוחדת לשיטה הייחודית של בר ויכמן. הייחודיות שלנו באותו לידי ביטוי באופן תכניות הטיפולים המקדמים ע"י מכשור וחומרי ההזרקה המובילים בעולם. הטיפולים מתבצעים בשילוב מוצרי VADER מבית בר ויכמן המכילים את ההרכב הייחודי של פרי הדרגון לשימור תוצאות ההזרקות.
בר ויכמן, קוסמטיקאית כבר למעלה מ- 20 שנים ובעלת ניסיון רב בתחום האתסטיקה והקוסמטיקה המתקדמת. בקליניקה קיים מגוון רחב של טיפולים החל מטיפולי יופי וזוהר, הסרת שיער, הקפאת שומן, טיפולי אקנה אנטי אייג'ינג, HIFU, RF ועד טיפולי פיסול פנים, בוטוקס, עיבוי ופיסול שפתיים, פיסול אף, קו לסת ועוד. הטיפולים בקליניקה מתאימים לנשים וגברים בכל הגילאים.
כל טיפול בקליניקה מתחיל בפגישת היכרות, ייעוץ והתאמה על ידי בר ויכמן. בהמשך, התאמה ובניית סדרות טיפולים  בשילוב מכשור וטכניקות מתקדמות. כל תכנית משלבת טיפולים במכשור מתקדם והתאמת מוצרים ייחודיים שפותחו במיוחד עבור טיפולים קוסמטיים, הזרקות ופגמים. ליין המוצרים בייחודי – VADER, מבית בר ויכמן מאפשר המשך טיפול, קבלת תוצאה מירבית ושימור תוצאות הטיפול לאורן זמן.
אחד העקרונות החשובים עבור בר בקליניקה הוא היחס האישי והליווי הצמוד . ליווי לאורך כל תכנית הטיפולים מייצרת דיוק, והתאמה של התכנית לקצב השיפור והתוצאות.

בקליניקה שלנו מגוון טיפולי יופי ואסתטיקה במכשור מקצועי ומתקדם

לברורים ופרטים נוספים השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן