מבצעים על הזרקות ובוטוקס
תורים אחרונים החודש

סל קניות

טיפול באקנה בפנים

טיפול פנים עמוק-אקנה

טיפול באקנה בפנים ייעשה רק על ידי קוסמטיקאית רפואית אשר הוכשרה לכך ומתמחה בתחומה. טיפול לא נכון בעור הפנים יצור נזקים בלתי הפיכים בדוגמת צלקות, חורים וכדומה – אל תתפשרו על טיפול באקנה בפנים!

מהו אקנה בפנים וכיצד נוצר?

אקנה בפנים או בשמו האחר פצעי בגרות, מופיע בעיקר מגיל ההתבגרות ואילך. אקנה בפנים נוצר כאשר הפרשת שומנים מבלוטות החלב משתלבת עם תאי עור מתים (או מזהמים אחרים) ומביאה לסתימתם של זקיקי השערות. הפרשות השומן מצטברות תחת הנקבובית הסתומה, ומספקות סביבה מושלמת להתרבותם הסוערת של חיידקי האקנה, בהמשך מתפתחת תגובה דלקתית בזקיק היוצרת את הפצע המוכר.

התופעה של פצעי הבגרות תוקפת בעיקר את עור הפנים, אך עלולה להתפשט גם לעור הכתפיים, הגב והחזה ועל כן יש לבצע טיפול באקנה בפנים רק אצל קוסמטיקאית רפואית. מתבגרים רבים, סובלים מצרה זו שפוגעת באופן ניכר בביטחונם העצמי, תחושת אי נוחות ומבוכה. במקרים מסוימים הבעיה מתרחשת גם בגילאים מבוגרים יותר ומטרידה גם נשים בשנות העשרים והשלושים ואף מעבר לכך.

טיפול באקנה בפנים בנתניה

לאחר שנים של ניסיון בתחום טיפולי הפנים והאקנה בפרט, הצליחה בר ויכמן – קוסמטיקאית פרא רפואית בעלת ניסיון של למעלה מ25 שנה בתחומה, למצוא פתרונות יעילים ולהביא לתוצאות מהירות וארוכות טווח לטיפול באקנה בפנים.

בכדי להתאים ללקוח את הטיפול באקנה בפנים הנכון ביותר, יש לבצע אבחנה ברורה ונכונה של גורמי המחלה ועל פי תוצאות האבחון להמליץ על המשך הטיפול או על הפנייה לרופא עור בשילוב עם המשך טיפולים קוסמטיים ושימוש במוצרים יומיומיים המותאמים במיוחד.

טיפול באקנה בפנים בנתניה – הטיפים של בר ויכמן

  • הימנעו מלחטט בעור באופן לא מבוקר, טיפול לא נכון ומבוקר בעור ישאיר על עורכם צלקות לאורך שנים.
  • מירחו על עורכם קרם הגנה טרם יציאתכם אל השמש והימנעו מחשיפה ממושכת לשמש.
  • טרם הטיפול באקנה בפנים וודאו שהקוסמטיקאית אליה פניתם מוסמכת לטיפול באקנה בפנים ובעלת תעודות וניסיון עשיר בתחום.
  • הקפידו על שטיפת עור הפנים בוקר וערב באמצעות סבון אשר הותאם ע”י קוסמטיקאית מוסמכת לטיפול באקנה בפנים.

טיפול באקנה בפנים נתניה – מהלך הטיפול

ניקוי העור, פילינג מתאים, ריכוך והתפחת העור, ניקוז והוצאה של קומודונים (שחורים), חיטוי העור באמצעות שימוש בחומרים אנטיספטיים, ספיחת שומן על ידי מסיכות מתאימות, הרגעת האדמומיות והרגעת העור. בנוסף, יבוצע טיפול במכשיר IPULSE מתקדם, תכשירים לחיטוי, להרגעת העור ולספיחת שומן. כמובן שתידרש גם עבודה בבית, באמצעות תכשירים בהמלצתה של הקוסמטיקאית הפרא רפואית לטיפול באקנה בפנים.

טיפול באקנה בפנים נתניה – העלמת צלקות אקנה 

אקנה היא מחלה שכיחה בקרב מתבגרים ובמקרים רבים כאשר הבעיה אינה מטופלת בגיל ההתבגרות נוצרות צלקות כתוצאה מחיטוט בפצעי האקנה בפנים, פצעי האקנה נוצרים כתוצאה מפעילות הורמונאלית מוגברת היוצרת הפרשת יתר של בלוטות החלב.

הבעיה אינה נעצרת לפעמים בגיל ההתבגרות ולעיתים אף ממשיכה לגילאים גדולים, בעיקר בקרב נשים.מקרים חמורים של אקנה בפנים אשר לא טופלו בזמן, או שאינם טופלו כהלכה עלולים להותיר צלקות שקועות הנראות כחטטים. במקרים נדירים יותר נוצרות גם צלקות בולטות. בגילאים מבוגרים יותר מתווספים לצלקות האקנה גם קמטוטים העלולים להעמיק את הצלקות ולפגוע משמעותית במראה הפנים.

כיום, קיימות מספר שיטות לטיפול בהעלמת צלקות אקנה והן:

  • השיטה הוותיקה, פילינג כימי ברמות שונות בהתאם למצב צלקות האקנה.
  • טיפול באמצעות גלי רדיו RF – טכנולוגיה חדשנית לטיפול בצלקות אקנה בצורה מבוקרת, יעילה ונשלטת, אשר במהלך טיפולי הRF חודרים גלי הרדיו לשכבת העור הפנימית וגורמים למעין פילינג פנימי המביא להופעת גלד חיצוני הנראה כרשת ונעלם תוך מספר ימים. בתהליך התפתחות הגלד תצמח רקמה חדשה ובריאה תוך היווצרות עור בהיר יותר וחלק. סיבי הקולוגן והאלסטין יתחדשו והתוצאות יראו לעין כבר מהטיפול הראשון.

צלקות אקנה שקועות לרוב כתוצאה מפגיעה ברקמה ויתכן ונראה מספר סוגי צלקות בעור, דבר המהווה מטרד רציני אצל הסובלים מצלקות אקנה ולאחר ריפוי פצעי אקנה. סוגי צלקות אלו ניתנים כיום לטיפול באמצעות גלי רדיו.

טיפול באקנה בנתניה – פצעים או אקנה בגב

אקנה בגב היא תופעה נפוצה אולם פחות מדוברת מאשר אקנה בפנים. בדומה לאקנה בפנים גם אקנה בגב עלול לגרום למבוכה וחוסר נעימות במיוחד במקומות בהם אנחנו חשופים כגון בריכה או ים. תופתעו לדעת כי אקנה בגב עלול להיות חמור יותר מאשר אקנה בפנים. עור הגוף עבה יותר והנקבוביות בו רחבות וגדולות יותר. אקנה בגב לרוב מופיע בגיל ההתבגרות אולם יש מצבים שהוא מופיע בשנות העשרים ואף השלושים, אצל נשים וגברים.

הגורמים העיקריים לאקנה בגב

אקנה הינה דלקת כרונית בבלוטות החלב ובזקיק השערה. הגורם לאקנה הוא סתימת זקיקי השערה בתקופת פעילות יתר של בלוטות החלב והשומן, הנגרמת כתוצאה מפעילות הורמונאלית, מזון שומני ומחסור בויטמינים ומינרלים. כמו כן לעיתים הגורם הינו תורשתי. לרוב גברים יסבלו יותר מאקנה בגב היות וההורמונים שלהם יותר פעילים באזור זה, דבר נוסף הינו צפיפות השיער בגב המשפיע גם על הופעת פצעי האקנה בגב. אקנה בגב אינה נוטה להיעלם מעצמה ועלולה אף להחמיר עם השנים היות והפצעים המזוהמים אינם מטופלים.

בקליניקה של בר ויכמן השוכנת ברחוב אקסודוס 1 ב’, נתניה מגוון טיפולים רחב לטיפולי אקנה בגב אולם חשוב להבין כי זהו תהליך של שיתוף פעולה מלא עם הקוסמטיקאית אם בטיפולים בקליניקה ואם בהמשך הטיפול בבית באמצעות תכשירים המותאמים אישית.

מכשור מתקדם בקליניקה לטיפול באקנה בגב

טיפול בטכנולוגיית THR המטפלת באקנה בצורה אינטנסיבית ויעילה. אנרגיית החום מייבשת ביעילות ובמהירות רבה את פצעי האקנה ומעלימה אותם. הטיפול משולב עם פילינגים ומסיכות המתאימות לעור אקנתי.

חשוב מאד במהלך סדרת טיפולים להשתמש בלחות המתאימה לאקנה בכדי שלא תיגרם הפעולה ההפוכה והעור יתייבש יתר על המידה ובכך יפגע. במהלך סדרת הטיפולים יש לרכוש אך ורק תכשירים המותאמים אישית לעור הפנים על ידי הקוסמטיקאית ולהיות במעקב צמוד. הטיפול הינו ללא כאבים והתוצאות מדהימות עם שיפור ניכר בריפוי פצעי האקנה.

הטיפולים במכשור המתקדם משולבים כמובן עם טיפולי ניקוי בקליניקה ובהתאמת תכשירים מיוחדים לטיפול באקנה בגב.

אין צורך לאבד תקווה, לא משנה מה מצב האקנה, בקליניקה של בר ויכמן תגיעו לתוצאה המבוקשת באמצעות שרות אדיב, סבלני ותזכורת תמידית על כך שאתם בידיים הטובות ביותר!

רוצה לדעת עוד על טיפולי הקליניקה?

צרי עימנו קשר כבר עכשיו, השאירי פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם.

בקליניקה שלנו מגוון טיפולי יופי ואסתטיקה במכשור מקצועי ומתקדם

לברורים ופרטים נוספים השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן