מבצעים על הזרקות ובוטוקס
תורים אחרונים החודש

סל קניות

גבות בשיטת הצללה

שנים רבות שאיפור קבוע גבות הצללה מלווה אותנו בעולם היופי והקוסמטיקה וגם הוא עבר לא מעט שינויים והתקדמות בפיתוח, אם זה בשינוי הצבעים מצבעי “קעקוע” הנוטים בעת הדהייה להשתנות לגוון כחול או סגול או ירוק לצבעים מינרלים ואורגניים שבעת הדהייה אינם מקבלים גוון מעוות. כמו כן, המכשירים השתנו והתקדמו והם יותר מדויקים ומתקדמים אך מצד שני עדינים מאד בעת פעולתם על מנת לשמור על קו נקי, אחיד ומדויק. גם המחטים התקדמו עם השנים בעובי ובגודל ובכך הן יכולות ליצור מראה גבה אחיד, עמיד ובעצם גבה לגמרי חדשה.

מה ההבדל בין איפור קבוע גבות הצללה לאיפור קבוע בשיטת השערה?

איפור קבוע גבות הצללה נותן מראה גבה דומיננטי יותר למי שאוהבת נוכחות מלאה במראה הגבות. בנוסף איפור קבוע גבות הצללה עמיד יותר ומחזיק מעמד יותר זמן עד שמתחיל לדהות זאת בשל יכולת החדרת הפיגמנט עמוק יותר וחזרה על אותו אזור באמצעות המכשיר בו משתמשת טכנאית האיפור קבוע גבות הצללה.

כמה זמן מחזיק איפור קבוע גבות הצללה בנתניה?

בדרך כלל הממוצע בין שנה לשנה וחצי ואפילו שנתיים תלוי בסוג העור ובמגוון פרמטרים נוספים המשתנים בין גבה לגבה.

למי מתאים איפור קבוע גבות הצללה נתניה?

בעצם לכל לקוחה המעוניינת בנוכחות דומיננטית במראה הגבות, ובמראה אחיד, כמו כן לבעלות חורים בגבות או צלקות.וכמובן מי שאינה מעוניינת באיפור קבוע גבות בשיטת השערה או ששיטה זו אינה מתאימה לה ולאחר התייעצות עם הטכנאית תחליט לבצע איפור קבוע גבות הצללה.

מהו התהליך וכמה טיפולים עלי לעבור באיפור קבוע גבות הצללה בנתניה?

לרוב, בממוצע בין 2-3 טיפולים בהפרש של 4 שבועות מטיפול לטיפול. אין שום אפשרות לבצע את טיפול האיפור קבוע גבות הצללה בהפרש של פחות מ-4 שבועות זאת בשל החלמת העור לאחר החדרת הפיגמנט.

חילוף התאים בעור שלנו מתבצע כל 28 יום ולכן על העור לנוח ולהבריא, ועל הגלדים להתקלף בקצב שלהם ובאופן טבעי. על הצבע להיספג היטב בעור ורק לאחר השלמת הפעולה ניתן לחזור ולבצע פעם נוספת טיפול לשם ביצוע תיקונים והחדרת פיגמנט צבע נוסף לעור.

טיפול המתבצע בטרם עברו 4 שבועות יגרום לכאב ולתחושה של חוסר נוחות במהלך הטיפול זאת משום שהאזור המטופל הינו מעין “פצע פתוח” וחייב להיסגר ולהגליד לחלוטין עד הטיפול הבא. כמו כן, הפרש גדול בין טיפול לטיפול אינו מומלץ משום שהוא פוגע באפקטיביות החדרת צבע הפיגמנט לתוך העור.

האם ישנן מוגבלויות רפואיות לביצוע טיפול איפור קבוע גבות הצללה?

איפור קבוע גבות הצללה מתבצע באמצעות צבעים מינרלים אשר לרוב אינם מהווים בעיה ואינם גורמים לתופעות לוואי. אולם אין לדעת ולמען הסר ספק לפני תחילת הטיפול תמלא כל לקוחה שאלון רפואי הבודק את כשירותה ויכולה הבריאותית לעבור טיפול של איפור קבוע גבות הצללה. על הלקוחה לספק לטכנאית האיפור קבוע כל מידע רלוונטי לגבי רגישויות ומוגבלויות רפואיות.

בר ויכמן טכנאית איפור קבוע מזה 25 שנה ומומחית לכל השיטות הקיימות ובפרט לאיפור קבוע גבות הצללה. בר דוגלת בסטריליות ללא פשרות וכמו כן בשימוש בתכשירים ובצבעים החדישים ביותר והמתקדמים ביותר הקיימים בעולם האסתטיקה.

בר ויכמן תעניק לך פגישת ייעוץ ללא עלות ובה תתאים לך את השיטה המתאימה לך ביותר, תוך הסבר מפורט על מהלך הטיפול אותו הינך עומדת לעבור. כמו כן, בר תדמה באמצעות איפור כיצד שיטת איפור קבוע גבות הצללה תראה עליך. בר ויכמן דוגלת ביחס אישי לכל לקוחה ולקוחה ותעניק לך ממיטב זמנה בכדי שתצאי מרוצה ואף יותר.

רוצה לדעת עוד על טיפולי הקליניקה?

צרי עימנו קשר כבר עכשיו, השאירי פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם.

בקליניקה שלנו מגוון טיפולי יופי ואסתטיקה במכשור מקצועי ומתקדם

לברורים ופרטים נוספים השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן