מבצעים על הזרקות ובוטוקס
תורים אחרונים החודש

סל קניות

גבות בשיטת הפודרה

איפור קבוע בשיטת הפודרה 

מהלך הטיפול

הרדמה באמצעות אלחוש של אזור הגבה, לאחר מכן תבצע הטכנאית את האיפור הקבוע בהתאם למסוכם בייעוץ המקדים ובאמצעות הטכניקה המתאימה ביותר ללקוחה לשביעות רצונה. משך הטיפול הוא לערך כשעה.

אחד היתרונות העיקריים של איפור קבוע בשיטת הפודרה הוא שהגבה נראית טבעית לחלוטין, העור נשאר במצבו הטבעי וההחלמה הינה מהירה ומיידית (רמת הפגיעה בעור היא שטחית ומינימאלית).

 למי מיועדת שיטת איפור זו?

איפור קבוע בשיטת הפודרה מתאים לכל אישה אשר שמה לה לדגש את מראה הפנים ככלל ואת הגבות בפרט, גבות מעוצבות באופן קבוע ובכל שעות היום הוא הצורך הבסיסי של כל אחת מאיתנו. השיטה מיועדת גם לנשים בעלות שיער גבה דליל ובעיקר לאלה אשר נותרו ללא שיער בגבות.

את הגבה תעצב בר ויכמן באופן אישי עם הלקוחה תוך התחשבות במבנה פניה וגוון עורה הטבעי. הגבות משמשות כמסגרת לעיניים, התאמה נכונה של מבנה הגבה ללקוחה הוא המיומנות של טכנאית האיפור הקבוע. העין האנושית יודעת לזהות פנים יפות באמצעות מספר גורמים: פרופורציות היוצרות הרמוניה, צבע וסימטריה. באמצעות הדגשת תווי פנים ניתן להפוך את פנינו למלאות הרמויה ורעננות הרבה יותר.

בר ויכמן, בעלת ניסיון של מעל 25 שנה בתחום האיפור הקבוע , טכנאית מומחית להדגשת תווי פנים אשר תלווה אותך עד לקבלת התוצאה האולטימטיבית עבורך! 

רוצה לדעת עוד על טיפולי הקליניקה?

צרי עימנו קשר כבר עכשיו, השאירי פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם.

בקליניקה שלנו מגוון טיפולי יופי ואסתטיקה במכשור מקצועי ומתקדם

לברורים ופרטים נוספים השאירו את פרטיכם ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן